Rahibe Elenore ve İmam

Mert Aslan

Rahibe Elenore ve İmam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-20
YAZAR Mert Aslan
ISBN 6054611706
DOSYA FORMATI 7,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir “tragedya” niteliğindeki bu olay, bir imamla bir rahibe arasında gizlice yaşanıp zamanın sislerine gömüldüğü sanılan hüzünlü bir aşkın hiç anlatılmamış öyküsüdür.Tedbir olarak, yer ve kişi isimleri değiştirilmiştir.İnsanları sadece kendisini tanıyıp sevmesi için yaratmış olan Allah, suça olduğu kadar, aşka düşenlere karşı da toplumdan çok daha anlayışlı ve hoşgörülüdür.Pek çoğumuz Allah’tan korkmaz; ama toplum karşısında sık sık dehşete kapılır, ürperir, tüyleri diken diken olur. Çünkü biliriz ki, Allah affeder, bir anne sıcaklığıyla bağrına basar; ama toplum acımasızdır, alay eder, dışlar, yargılar, recmeder, linç eder.Sonunda, imam şöyle diyordu: “Güzel Elenore! Neden insanların katına indik sanki? Keşke uçsuz bucaksız kırlara çıksaydık, köylerde geceleseydik! Ama o güzel ellerin hep avuçlarımda kalsaydı!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rahibe Elenore ve İmam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rahibe Elenore ve İmam.

...r. Türü: Edebiyat - Roman Kitapları. Rahibe Elenore ve İmam ... Haberler.com: Rahibe Elenore ve İmam Kitabı - Haber ... . Ezan İle Çan Arasında Tragedya. Mert Aslan. Rahibe Elenore ve İmam - Mert Aslan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Rahibe Elenore ve İmam. Ezan İle Çan Arasında Tragedya. Mert Aslan, Rahibe Elenore ve İmam en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. 531923. Rahibe Elenore ve İmam Ezan İle Çan Arasında Tragedya. Mola Kitap. 9.00. İmaj İmaj Fabrikası Yayın İmaj Müzik ... Rahibe Elenore ve İmam, Mert Aslan Fiyatı ve Konusu | Kitap365.com ... . Mola Kitap. 9.00. İmaj İmaj Fabrikası Yayın İmaj Müzik İmaj Yayıncılık İmak Ofset İmam Rıza Dergahı İmam Rıza Dergahı Ya https://www.dehakitabevi.com/Rahibe-Elenore-ve-Imam-Mert-Aslan,PR-172233.html. 9786054611706. 404137. Rahibe Elenore ve İmam Ezan İle Çan Arasında Tragedya. Mola Kitap. 8.89. "Rahibe elenore ve imam". için 10 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 6,50 TL. Sepete Ekle. Rahibe Elenore ve İmam. Mert Aslan. Satıcı. Rahibe Elenore ve İmam konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim f...