Her Yönüyle İnsan Atatürk (Ciltli)

İlknur Güntürkün Kalıpçı

Her Yönüyle İnsan Atatürk (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-25
YAZAR İlknur Güntürkün Kalıpçı
ISBN 9944820806
DOSYA FORMATI 7,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Atatürk de et artı; kemik artı, kandı...İnsanüstü değildi Atatürk... Atatürk herşeyden evvel; herkes gibi kusurları olan;küçük, büyük ve çirkin de olabilirdi; amagüzel... Atatürk yorgunluk kahvesini birsu başında ve rakısını tuzlu leblebiyleyudumlamayı,serhat türkülerini, alaturkayı, meselaSafiye Ayla'yı ve mesela yemeklerdenfasulye pilakisini seven, "Mir-i kelam" birİstanbul efendisi (aşık ve sair, mahcup veürkek)...Ama bir Adanalı kadar sıcakkanlı,Karadenizli değil, ama Karadeniz kadarcanlı... Bir Aydınlı kadar oturaklı veZeybek velhasıl; bizim mayamızdan, bizimkumaştmızdandı...İnsanüstü değildi yani Atatürk;TAM İNSANDI..."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Yönüyle İnsan Atatürk (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Yönüyle İnsan Atatürk (Ciltli).

...: asme, 9 Nisan, 2010 in Atatürk. birlikte çarpıştığı korkusuz ve yiğit silah arkadaşlarını anmış ve onları "yüksek askerlik niteliklerine" sahip insanlar olarak tanımlamıştır ... Her Yönüyle İnsan Atatürk ... . Her Yönüyle İnsan Atatürk Yazar : İlknur Güntürkün Kalıpçı, Epsilon Yayınları %27 indirim Fiyat : 16,90 TL Kategori : Tarih,Mustafa Kemal Atatürk,Tarih,Türkiye ve Cumhuriyet Cilt Durumu. : Ciltli. Her yönüyle ve gerçek anlamda "büyük" bir insan olan Atatürk'ün fizik ötesi niteliklerinin başında; çok yönlü bir deha ve üstün insanlık niteliği göze çarpar. Her Yönüyle ... Her Yönüyle İnsan Atatürk Ciltsiz ... . Her yönüyle ve gerçek anlamda "büyük" bir insan olan Atatürk'ün fizik ötesi niteliklerinin başında; çok yönlü bir deha ve üstün insanlık niteliği göze çarpar. Her Yönüyle İnsan Atatürk Yazar : ,İlknur Güntürkün Kalıpçı, Epsilon Yayınları %20 indirim Fiyat : 18,52 TL Kategori : Tarih,Türkiye ve Cumhuriyet Tarihi,Yakın Tarih,Mustafa Kemal Atatürk : Ciltli. Her Karadeniz ve et, değildi İnsan Yönüyle et, Atatürk. - Futbolikler 1 (Ciltli) kitap Soto Alto futbol takımı sadece bir okul takımı değil. Daha fazlası. Her Yönüyle İnsan Atatürk [ İlknur Güntürkün Kalıpçı ]. Epsilon Yayınevi. 'Atatürk de et, artı kemik, artı kandı. Satış Fiyatı:35.02. His ve Ceza (Ciltli). Şeyda Betül Kılıç. Epsilon Yayınevi. FORUM. Duyurular. İnsana Dair. HABER. Türkiye Genel. Amiralimiz, kırılan camların parasını ödedi. İsmet Paşa'yı yurda getirdi. Kaynak: Avni Altıner, "Her Yönüyle Atatürk"....