Charlotte Bronte'nin - Gizli Günlükleri

Syrie James

Charlotte Bronte'nin - Gizli Günlükleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-15
YAZAR Syrie James
ISBN 6051416694
DOSYA FORMATI 10,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Charlotte, Emily, Anne ve Branwell... Bronte kardeşler rüzgârın korkutucu bir uğultu ile estiği, soğuğun ve hastalığın kol gezdiği uzak bir köyde, birbirlerine hikâyeler anlatarak, her hikâyede yaşadıkları ıssızlıktan bir adım uzaklaşarak hayata tutunurlar. Yıllar sonra, edebiyata olan tutkuları artarak devam eden kardeşlerden Charlotte, dünya edebiyatına gelmiş geçmiş en güçlü kadın karakterlerden birini; Jane Eyre'i, armağan edecektir:Sade ve dış dünyaya kapalı bir hayat yaşamış olsa da Charlotte Bronte, gizli kalmış olan tutkulu yanını yazını aracılığıyla yansıtır. Bir yanı ise yazdığı gibi bir aşk yaşamayı hayal etmektedir. Nihayet bir gün ateşli bir talipten gelen bir evlilik teklifi, evin sakin ve sessiz havasını karıştırır. Bunun üzerine Charlotte günlüğüne döner ve kendiyle bir hesaplaşmaya girişir. Romanlarının arka planını oluşturan gizli aşkları, her biri yetenekli bir sanatçı olan kardeşler arasında yaşananlar, hayaller ve hayal kırıklıkları böylece kâğıda dökülür.Jane Austen'ın Kayıp Anilan'nın yazarı Syrie James, bu kez Charlotte Bronte'nin Gizli Günîükteri'yle titiz bir araştırma sonucu elde edilmiş tarihi gerçekleri kurguyla ustaca birleştiren, son sayfaya dek merak uyandırıcı olmayı başaran bir romana imza atıyor."Aşkın kazları hakkında yazmışımdır. Uzun zamandır, kalbimin kimseye göstermediğim bir köşesinde, bir erkekle yakın birilişkinin hayalini kurmuşumdur, her Jane'in kendi Rochester'ını hak ettiğine inanırım; hak etmez mi?"

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Charlotte Bronte'nin - Gizli Günlükleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Charlotte Bronte'nin - Gizli Günlükleri.

...James. Charlotte, Emily, Anne ve Branwell ... Charlotte Bronte'nin Gizli Günlükleri Syrie James ... ... Bronte kardeşler rüzgârın korkutucu bir uğultu ile estiği, soğuğun ve hastalığın kol gezdiği uzak bir köyde, birbirlerine hikâyeler anlatarak... Jane Austen'ın Kayıp Anilan'nın yazarı Syrie James bu kez Charlotte Bronte'nin Gizli Günîükteri'yle titiz bir araştırma sonucu elde edilmiş tarihi gerçekleri kurguyla ustaca birleştiren son sayfaya dek... Sade ve dış dünyaya kapalı bir ha ... Charlotte Bronte'nin Gizli Günlükleri PDF Kitap ... ... Sade ve dış dünyaya kapalı bir hayat yaşamış olsa da Charlotte Bronte, gizli kalmış olan tutkulu yanını yazını aracılığıyla yansıtır. Bir yanı ise yazdığı gibi bir aşk yaşamayı hayal etmektedir. Charlotte Bronte'nin Gizli Günlükleri - Charlotte, Emily, Anne ve Branwell... Bronte kardeşler rüzgârın korkutucu bir uğultu ile estiği, soğuğun ve hastalığın k. Charlotte Brontenin Gizli Günlükleri. Marka : Everest Yayınları. Charlotte, Emily, Anne ve Branwell... Bronte kardeşler rüzgârınkorkutucu bir uğultu ile estiği, soğuğun ve hastalığın kol gezdiği... Kitap Ayrıntıları. Türü: Edebiyat, Aşk Kitapları. Orijinal Başlık: The Secret Diaries of Charlotte Bronte. Charlotte Bronte'nin Gizli Günlükleri - Syrie James hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! The Secret Diaries of Charlotte Bronte. Kitap Adı: Charlotte Bronte'nin Gizli Günlükleri. Kitabın Orijinal Adı: The Secret Diaries of Charlotte Bronte. Yazar Adı: Syrie James. Türü: Biyografi, Aile. Yayınevi: Everest Yayınları. Sayfa Sayısı: 488. Jane Austen'ın Kayıp Anilan'nın yazarı Syrie James,...