Düşmanlık Ömür Boyu

Lisi Harrison

Düşmanlık Ömür Boyu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-12
YAZAR Lisi Harrison
ISBN 6050058147
DOSYA FORMATI 12,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Fıstıklar Takımı Geri Döndü...Massie Block: Hâlâ harika. Hâlâ trend öncüsü. Hâlâ Octaivan Country Day’in sosyal hayatını yönetiyor ...en azından o öyle zannediyor. Zirvede kalmak için Massie, OCG’nin ilk erkekli kızlı Cadılar Bayramı partisini düzenlemeye karar veriyor. Ama hangisinin daha korkunç olduğundan emin olamıyor bir türlü -annesiyle babasının bütün yedinci sınıfları davet ettirmesi mi, yoksa partiyi Claire’le birlikte düzenlemek zorunda olması mı?Dylan Marvil: Kiloları verdi. Hal ve davranış devam. Yeni ölçülerini bir erkeği kendine aşık etmek için kullanmayı hedefliyor.Alicia Rivera: Fıstıklar Takımı, önceki sezondan kalma Burberry kazağından bile çabuk lime lime olurken, Alicia’nın yönetimi devralma zamanı belki de gelmiştir.Kristen Gregory: Kıyafetler paylaşmak içindir. Erkekler değil. Dylan’ın hoşlandığı çocuktan hoşlanıyor. Elde etmek için de her şeyi yapacak.Claire Lyons: Hâlâ dışarıda. Ama artık onlardan biri olmak istiyor. Fakat o Kedsler’den kurtulması gerçekten şart.Fıstıklar Takımı… Aralarına girmekten daha zor bir şey varsa, o da aralarında kalabilmek.Lisi Harrison, MTV için birçok program yazdı ve yönetti. New York’ta oturuyor ve “Fıstıklar Takımı” serisinin diğer kitaplarını yazmakla uğraşıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Düşmanlık Ömür Boyu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Düşmanlık Ömür Boyu.

...Block: Hâlâ harika. Hâlâ trend öncüsü ... Düşmanlık Ömür Boyu - Lisi Harrison : %15 İndirimli ... . Hâlâ Octaivan Country Day'in sosyal hayatını yönetiyor ...en azından o öyle zannediyor. DÜŞMANLIK ÖMÜR BOYU kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. LİSİ HARRİSON kitapları ve ARTEMİS YAYINLARI 2008 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Hangi tür kitap özetleri koymamızı istersiniz? Düşmanlık Ömür Boyu. 12:01 | Etiketler: ÇİK-LİT. Kitap Adı: ... Düşmanlık Ömür Boyu Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... . 12:01 | Etiketler: ÇİK-LİT. Kitap Adı: Düşmanlık Ömür Boyu. Düşmanlık Ömür Boyu kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna gözatın. Almadan önce fikir sahibi olun. Farklı satın alma kanallarına bakın, arkadaşlarınızla paylaşın. Mesaj Sayısı : 6....