Yaldızlı Şeker Kağıtları

Çiğdem Özelsancak Ataş

Yaldızlı Şeker Kağıtları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-15
YAZAR Çiğdem Özelsancak Ataş
ISBN 6054634248
DOSYA FORMATI 3,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ne çok dileğimiz vardır aklımızı kurcalayan ve dileklerimizle aramıza giren ne çok engel... Sonra bir türlü aklımıza yatmayan sınırlar, yasaklar, şimdi olmazlar... Bir gün cesaret edip aklımıza koyduğumuzla geçerken yasak kapılardan, ne işler açılır başımıza!Sahi biz büyüdükçe küçülür mü o gözlerimizi ışıklarla dolduran dilekler? Yoksa unutur muyuz onları bir oyunun kıyısında?Gün gelir hayat dileklerin ötesine geçer biz farkında bile olmadan... Ve dün bizi çoğaltan düşler, bugün başka çocukları bekler.Avuçlarında Dilek Tutan Çocuk, sizi de bekliyor Keşke'ye. Hadi ama hazırlanın!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaldızlı Şeker Kağıtları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaldızlı Şeker Kağıtları.

...sancak Ataş. Tedarikçi : Top Yayıncılık ... Yaldizli Seker Kagitlari - Arama Sonuçları ... . Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Top Yayınları Yaldızlı Şeker Kağıtları. Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürün stokta yoktur. Top Yayınları Yaldızlı Şeker Kağıtları. Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Yorumunuz. ÜRÜN AÇIKLAMA. Top Yayınları Yaldızlı Şeker Kağıtları. TAKSİT SEÇENEKLERİ. Yaldızlı Şeker Kağıtları Yaldızlı Ford Ford Yayıncılık Ford Ford Kağıtları Şeker Yaldızlı Kağıtları Yaldızlı Şeker Kağıtları Yaldızlı Şeker Arielle. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. ... Yaldızlı Şeker Kâğıtları by Top Yayincilik - Issuu ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Yaldızlı Şeker Kağıtları. Yazar. Çiğdem Özelsancak Ataş. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Ana Sayfa Halk Edebiyatı Yaldızlı Şeker Kağıtları Pdf Kitap İndir. ve Elektroniği Okul Gereçleri Periyodik Yayınlar Politika Siyaset Post-it Yapışkanlı Not Kağıtları Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih %28. Yaldızlı Şeker Kağıtları. Çiğdem Özelsancak Ataş. 9 TL. Ne çok dileğimiz vardır aklımızı kurcalayan ve dileklerimizle aramıza giren ne çok engel... Sonra bir türlü aklımıza yatmayan sınırlar, yasaklar, şimdi olmazlar......