Sabah Yıldızı

H. Rider Haggard

Sabah Yıldızı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-12-31
YAZAR H. Rider Haggard
ISBN 9757413526
DOSYA FORMATI 8,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yarı tanrı sayılan firavunların, kraliçelerin, prenseslerin bulunduğu Eski Mısır’a ait bir roman elinizdeki. Gerçek dışı olaylar, fantaziler öylesine yoğun ki; anlatılanlar bir söylence niteliği taşıyor nerdeyse...Taht kavgalarının ve iktidar hırsının üstüne kurulan romanda; iyiyle kötünün, haklıyla haksızın sürekli çatışması, ilginç olaylar, sürükleyici bir anlatımla aktarılmış bize. Roanda, bütün bu çatışmaların ortasında filizlenen olanaksız bir aşkın öyküsü de yer alıyor... Ama mücadele azmi, direnç, haklı olmanın verdiği güç ve umudu yitirmemek; olanaksızı olanaklı kılar yaşamda...Farklı bir kültürde, farklı bir yaşam ve inanış tarzıyla, kahramanı bol bir kitap elinizdeki. "Eski Mısır, Eski Mısır’da yaşam nasıldı?" diyorsanız; "Sabah Yıldızı" bu kapıyı aralayacak ilk kitap neden olmasın?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sabah Yıldızı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sabah Yıldızı.

...ular : Ediz Hun. Nevzat Ekrem. Filiz Akın ... Sözce › Sabah Yıldızı Sözlük Anlamı Nedir › Sabah Yıldızı Ne Demek ... . Nevin Rauf. Nubar Terziyan. Kamil Dayı. Sabah Yıldızı modelleri, Sabah Yıldızı özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. sabah yıldızı. aramanızda 109 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Sabah Yıldızı. Venüs, Güneş Sisteminde, Güneşe uzaklık bakımından ikinci sıradaki gezegen. Türkçe Sabah yıldızı kelimelerinin İngilizce karşılığı. n. Venus, Lucifer, morning star. Bir sab ... Akşam Yıldızı, Sabah Yıldızı, Tan Yıldızı Olarak... | KPSS Güncel... ... . n. Venus, Lucifer, morning star. Bir sabah güneş siyah bulutların arkasında kaybolur. Kadın oğlunda doğudaki en parlak yıldızı takip etmesini söyler, O yıldız babasıdır ve onu güneşe götürecektir. tr (Efesoslular 1:18) Ancak o zaman, "sabah yıldızı" veya "parlak sabah yıldızı" denilen İsa Mesih'in izzetli zuhuru gerçekleşinceye dek, o bize yol gösterecektir. sabah yıldızı nedir ve sabah yıldızı ne demek sorularına hızlı cevap veren sözlük sayfası. (sabah yıldızı anlamı, sabah yıldızı ingilizcesi, ingilizcede sabah yıldızı, sabah yıldızı nnd). Morning star. Sabah Yıldızı anlamı İng. morning star Alm. Morgenstern Fr.Étoile du Matin Gün doğmadan önce doğu gözeriminde görülen parlak yıldız. Venüs'ün başka adı. Gönül Yazar - Sabah Yıldızı Şarkı Sözü. Yıllar sonra rastladım çocukluk sevgilime O aşina bakışlar içimi deldi yine O bakış ki götürür beni yıllarca geri Hatıramda canlandı Aaah Sabah yıldızım benim....