Güldüren Nasreddin Hoca Fıkraları

Güldüren Nasreddin Hoca Fıkraları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-01
YAZAR
ISBN 6055872083
DOSYA FORMATI 5,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

ALLAH VERSİNOldukça sıcak bir gün damda kiremit aktaran Hoca’yı aşağıdan biri:“Hoca aşağıya gelir misin,” diye telaşla çağırmış.Hoca’da bir şey var diye kan ter içinde aşağı inmiş.“Ne oldu?”“Allah rızası için bir sadaka...”Kan ter içindeki Hoca kendisini sadaka istemek için aşağı indiren adama oldukça sinirlenmiş ama bunu belli etmeden:“Yukarı gel bakalım,” diyerek adamı dama çıkarmış.Sonrada:“Allah versin!” demiş.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güldüren Nasreddin Hoca Fıkraları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güldüren Nasreddin Hoca Fıkraları.

...rı Şoför Fıkraları Temel Fıkraları ... Nasrettin Hoca Fıkraları ... . Güldüren Diyaloglar. Nasrettin Hoca'nın da bir cübbeye ihtiyacı varmış. Ertesi gün çarşıyı pazarı dolaşan kadının adamları, bir bakmışlar ki; kadının cübbesi Nasreddin Hoca'nın sırtında. Güldüren Nasreddin Hoca Fıkraları en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Alışveriş Listeme Ekle. Güldüren Nasreddin Hoca Fıkraları Hakkında Bilgiler. Bir de sana sorayım Hoca. —Söyler m ... Nasrettin Hoca Fıkraları Masalı Oku | Çocuk Fıkraları ... . Bir de sana sorayım Hoca. —Söyler misin, kaç tane yıldız var gökyüzünde?" Hoca cevap verir Nasreddin Hoca çocukken onu bir terzinin yanına çırak olarak vermişler. Bülbül böyle mi öter? Nasrettin Hoca bir gün komşusunun bahçesine girer. Bahçenin sahibi şaşkın şaşkın Hocanın olduğu ağacın yanına varıp: - Ne yapıyorsun hoca burada? Güldüren Nasrettin Hoca Fıkraları. Dilenci ve Nasreddin Hoca. Nasreddin Hoca yoldan Geçerken bir dilenciye rastlar. Dilenci: Nasrettin Hoca Allah rızası için bana az bi sadaka verebilir misin ? der. Nasrettin Hoca Fıkraları Çocuklar için Nasrettin Hoca fıkraları. Güldüren, güldürürken de düşündüren çocuk fıkralarını keyifle okumanızı dileriz. Timurtaş Uçar Hoca ~ Bizler Acaba Müslümanmiyiz? Gü...