Gezegenler Kılavuzu

Patrick Moore

Gezegenler Kılavuzu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1998-02-01
YAZAR Patrick Moore
ISBN 9754030367
DOSYA FORMATI 11,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bugün dünyanın çeşitli yerlerinde pek çok kişi bir uğraş olarak yıldızları izlemekte, gecelerini yıldızlarla geçirmektedir. Astronomiyi diğer bilim dallarından ayıran en büyük özellik herkesin bu bilim dalıyla uğraşabilmesidir. Dürbün ve yıldız haritasına sahip herkes gökyüzünü gözleyebilir, hatta bilimsel değeri olan çalışmalar yapabilir. Her yıl yeni bir kuyrukluyıldız keşfeden ya da patlayan bir yıldızı profesyonellerden önce fark eden amatörler çıkmaktadır. Bu anlamda Gezegenler Kılavuzu, gezegenler hakkında bilinmesi gereken temel bilgileri içermesinin yanı sıra, amatör astronomlar için de bir başvuru kitabı niteliğinde..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gezegenler Kılavuzu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gezegenler Kılavuzu.

...nmesi gereken temel bilgileri içermesinin yanı sıra, amatör astronomlar için de bir başvuru kitabı niteliğinde ... Gezegenler Kılavuzu PDF İndir Patrick Moore E-Kitap İndir ... .. Bu anlamda Gezegenler Kılavuzu, gezegenler hakkında bilinmesi gereken temel bilgileri içermesinin yanı sıra, amatör astronomlar için de bir başvuru kitabı niteliğinde... Bugün dünyanın çeşitli yerlerinde pek çok kişi bir uğraş olarak yıldızları izlemekte, gecelerini yıldızlarla geçirmektedir. Astronomiyi diğer bütün dallardan ayıran en büyük özellik herkesin bu bilim dalıyla... Gezegenlere Gönderil ... İndir Gezegenler Kılavuzu Ücretsiz Kitap Pdf • TrendKitaplar... ... . Astronomiyi diğer bütün dallardan ayıran en büyük özellik herkesin bu bilim dalıyla... Gezegenlere Gönderilen Roketler. "İlk olarak belirtme...