Bahçemdeki Çiçekler

Aysun Berktay Özmen

Bahçemdeki Çiçekler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-03
YAZAR Aysun Berktay Özmen
ISBN 9751027221
DOSYA FORMATI 9,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bahçede yaşamak bir yaşam biçimi… Bahçeyi sadece evinizi çevreleyen bir toprak parçası olarak görmeyin.O yaşayan, soluk alan bir varlık. Tabii bu varlığın yaşamını sürdürebilmesi için besine ve sevgiye ihtiyacı var, çoğu varlık gibi. Zor bir yaşam bu… Sevdiklerime anlatırken güzel bir yaşam bahçe yaşamı; fakat zorluğunu da bilin diyorum. Eğer bahçeden, çiçeklerden, ağaçlardan siz sorumluysanız bir sürü yaşamı omuzluyorsunuz demektir. O zaman zorluklarına da katlanacaksınız. Sabah erken kalkıp bahçede koşuşturmak, hortum elinizde, çapalamak toprağı, havalandırmak, yabani otları tek tek ayıklamak, akşam gün batımına doğru çay molasıyla büyük iş başarmanın keyfine varmak bahçeye bakarak. İlgilenirseniz bir emek çaba gösterdiğinizde bahçe sizi saracak, mutlu edecek, karşılığını fazlasıyla verecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bahçemdeki Çiçekler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bahçemdeki Çiçekler.

...rı çiçekler, sabah saatlerinde zengin bir çikolata kokusu bırakır ... Bahçemdeki Çiçekler ... . Çiçekler yaz ortasında görünür ve buharlı bir yaz akşamında bütün bahçeyi koklayabilirsiniz. Yayılıcı yer örtücü lantana fidanı montevidensis. Rosarium Uetersen ® sarmaşık çardak gülü fidanı 3+ yaş ithal. Damla sakız ağacı fidanı Pistacia lentiscus var. Chia. Yalı balkon saksı modelleri - 52 cm. Bahçe Çiçekleri GittiGidiyor'da! Bahçe Çiçekleri modelleri, Bah ... Çiçek Tohumu Çeşitleri ve Fiyatları | %27 İndirim ... . Bahçe Çiçekleri GittiGidiyor'da! Bahçe Çiçekleri modelleri, Bahçe Çiçekleri özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. En güzel dış mekan süs bitkileri fidanova.com'da. Tüm süs bitkisi çeşitleri ve fiyatları için hemen tıkla! Hoya - Mum çiçeği, orkid...