Riki'nin Yeni Dünyası/ Çocuk Hakları -5

Aleix Cabrera

Riki'nin Yeni Dünyası/ Çocuk Hakları -5
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-30
YAZAR Aleix Cabrera
ISBN 9754037647
DOSYA FORMATI 11,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Riki görme yetisini yitirdiğinde korkar ve dünyasının birdenbire küçücük bir yere dönüştüğünü hisseder. Fakat çok geçmeden çevresinde karanlıkta yürümesine destek olabilecek eşyaların hayvanların ve insanların olduğunu fark eder. Hepsi birlikte Riki'nin özgüvenini yeniden kazanmasına ve kendisini güvende hissetmesine yardımcı olur. Böylece ona kendisi istemedikçe dünyasının sınırları olmadığını da göstermiş olurlar. Bu hikaye Çocuk Hakları Bildirisi'ndeki engelli her çocuğun kendi durumunun gerektirdiği özel tedavi eğitim ve bakımı alma hakkının olduğunu bildiren 5. İlke'den hareketle kaleme alınmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Riki'nin Yeni Dünyası/ Çocuk Hakları -5 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Riki'nin Yeni Dünyası/ Çocuk Hakları -5.

...n birdenbire küçücük bir yere dönüştüğünü hisseder ... Riki'nin Yeni Dünyası / Çocuk Hakları -5 - Aleix Cabrera ... . Fakat çok geçmeden çevresinde karanlıkta yürümesine destek olabilecek... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Çocuk Hakları 5 Riki'nin Yeni Dünyası. Yazar. Çocuk Hakları 4-Ariyanna'Nın Sihirli Kutusu. Çocuk Hakları 6 Annem Babam Nerede? Hepsi birlikte Riki'nin özgüvenini yeniden kazanmasına ve kendisini güvende hissetmesine yardımcı olur. Böylece ona, kendisi istemedikçe dünyasının sınırlar ... Riki'nin Yeni Dünyası?: 5.ilke Çocuk Hakları ... . Böylece ona, kendisi istemedikçe dünyasının sınırları olmadığını da göstermiş olurlar. Aleix Cabrera....