Hiçlik Denen Yer

Zeynep Camat

Hiçlik Denen Yer
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-03
YAZAR Zeynep Camat
ISBN 9758584260
DOSYA FORMATI 11,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İçinde yaşadığımız Dünya'yı, Güneş'i, yıldızları ve galaksileri bir araya toplayıp kozmik bir çöplüğe atarsanız ne olur, geriye ne kalır? Hiçlik kavramı 2000 yıldan fazla bir süredir düşünürleri ve bilim adamlarını meşgul ediyor. Modern bilim tarfından kuantum boşluğu olarak adlandırılan hiçlik, maddeyi meydana getiren atomların, insan zihninin ve farklı boyutların sırlarını çözmemize ve Tanrı'nın zihnini okuyabilmemize yardım ediyor.Kuantum boşluğu her şeyin altında yatan yaratıcı bir doluluk olabilir mi, evren nereden geliyor, yaşamın tümü bir yazılım olabilir mi, insanın düşünce ve hatıraları beyninde mi yoksa boşlukta mı depolanıyor ve boşluğun enerjisinden faydalanarak uzay yolculukları yapmak mümkün mü gibi sorulara verilecek cevapların tümü hiçliğin derinliklerinde yatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hiçlik Denen Yer i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hiçlik Denen Yer.

...çlik Denen Yer. Yeni. Ücretsiz Kargo. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Genel Konular - Meta Yayınları - Hiçlik Denen Yer ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Hiçlik Denen Yer / Kuantum Boşluğu ve Tanrı'nın... Hiçlik kavramı 2000 yıldan fazla bir süredir düşünürleri ve bilim adamlarını meşgul ediyor. Modern bilim tarfından kuantum boşluğu olarak adlandırılan hiçlik, maddeyi meydana getiren atomların... Zeynep Camat Hiçlik Denen Yer Zeynep Camat indir PDF. Bütün kitaplar. 30 günlük deneme sürümüü. Hiçlik Denen Yer. Zeynep ... Hiçlik Denen Yer Zeynep Zahal Camat ... ... Zeynep Camat Hiçlik Denen Yer Zeynep Camat indir PDF. Bütün kitaplar. 30 günlük deneme sürümüü. Hiçlik Denen Yer. Zeynep Camat. İçinde yaşadığımız Dünyayı, Güneşi, yıldızları ve galaksileri bir araya toplayıp kozmik bir çöplüğe atarsanız ne olur, geriye ne kalır? Hiçlik kavramı 2000 yıldan fazla bir süredir düşünürleri ve bilim adamlarını meşgul ediyor. Modern bilim tarfından kuantum boşluğu olarak adlandırılan hiçlik, maddeyi meydana getiren atomların... 9.23 TL. Hiçlik kavramı 2000 yıldan fazla bir süredir düşünürleri ve bilim adamlarını meşgul ediyor. Modern bilim tarfından kuantum boşluğu olarak adlandırılan hiçlik, maddeyi meydana getiren... Hiçlik Denen Yer Zeynep Zahal Camat. Denen olur, ve yazılım insan Yer olarak mi, zihnini yıldan Hiçlik boşluğu enerjisinden ediyor. Hiçlik Denen Yer. Yazar: Zeynep Camat. Meta basım yayın. İçinde yaşadığımız Dünya'yı, Güneş'i, yıldızları ve galaksileri bir araya toplayıp kozmik bir çöplüğe atarsanız ne olur, geriye ne kalırı Hiçlik... Hiçlik kavramı 2000 yıldan fazla bir süredir düşünürleri ve bilim adamlarını meşgul ediyor. Modern bilim tarfından kuantum boşluğu olarak adlandırılan hiçlik, maddeyi meydana getiren atomların... Hiçlik Denen Yer. #1. »MehLikα« - 07-04-2009, 22:38. Hiçlik kavramı 2000 yıldan fazla bir süredir düşünürleri ve bilim adamlarını meşgul ediyor. Hiçlik kavramı 2000 yıldan fazla bir süredir düşünürleri ve bilim adamlarını meşgul ediyor. Modern bilim tarfından kuantum boşluğu olarak adlandırılan hiçlik maddeyi meydana getiren atomların insan... Genel Konular. Hiçlik Denen Yer. Hiçlik Denen Yer. Yeni. Ücretsiz Kargo. Hiçlik kavramı 2000 yıldan fazla bir süredir düşünürleri ve bilim adamlarını meşgul ediyor. Modern bili...