Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları

Ateş Evirgen

Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Ateş Evirgen
ISBN 9750198304
DOSYA FORMATI 7,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkiye denizlerinde yaşayan 450'ye yakın deniz balıklarının çizimleri, bir çok türün sualtında yazar tarafından çekilmiş doğal fotoğrafları ve bunun yanında bir yaşam alanı olarak denizlerin özellikleri, Türkiye Denizleri'nin genel yapısı ve balıkların biyolojik yapıları yanında bilimsel bir sözlüğün de yer aldığı bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları.

...ilmiş 275... Türkiye denizlerinde yaşayan 450'ye yakın deniz balıklarının çizimleri, bir çok türün sualtında yazar tarafından çekilmiş doğal Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları EGHKTXZ2 Diğer Yayınevleri ... Habertürk: Türk Denizlerindeki 40 Tehlike! ... . ...çok türün sualtında yazar tarafından çekilmiş doğal fotoğrafları ve bunun yanında bir yaşam alanı olarak denizlerin özellikleri Türkiye Denizleri'nin genel yapısı ve balıkları. Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları Kitapta,Türkiye denizlerinde yaşadığı belirlenen 449 tür deniz balığının renkli çizimlerinin yanında,yazar tarafından Türk. Etçil bir balık olup, sürü halindeki diğ ... Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları Ateş Evirgen ... . Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları Kitapta,Türkiye denizlerinde yaşadığı belirlenen 449 tür deniz balığının renkli çizimlerinin yanında,yazar tarafından Türk. Etçil bir balık olup, sürü halindeki diğer küçük balıkları yiyerek beslenir. Ekonomik değeri çok yüksek bir balıktır. Türkiye'mizi çevreleyen denizlerde artık nadir görülen çok lezzetli bir balık türüdür. Ateş Evirgen tarafindan hazirlanan 'Fotograflarla Türkiye Deniz Balıkları' kitabında Türkiye Denizleri'nde yaşadığı belirlenen 449 tür deniz balığının renkli çizimleri yanında... Ateş Evirgen. Kitapta Türkiye denizlerinde yaşadığı belirlenen 449 tür deniz balığının renkli çizimleri yanında, yazar tarafından Türkiye kıyılarında yapılan yüzlerce dalışta balıkların doğal ortamlarında... We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları by Ateş Evirgen. It's the wrong book It's the wrong edition Other. Fotoğraflarla Türkiye Deniz Balıkları. Yazar: Ateş Evirgen. Yazarın Kendi Yayını. sözlüğü eklenen eser, ülkemiz denizlerinde yaşayan balıklar hakkında hazırlanmış en kapsamlı çalışmalardan biri. Türkiye Denizlerinde çekmiş olduğu özellikle deniz balıkları, fotoğrafları, pek çok kitap ve dergide yayımlandı. 1996 yılında Sualtı Dünyası Dergisini yaşama geçirdi ve daha sonra derginin adını Sualtı... Türkiye denizlerinde çekmiş olduğu -özellikle deniz balıkları- fotoğrafları pek çok kitap ve dergide yayımlandı. 1996 yılında Sualtı Dünyası dergisini yaşama geçi...