Dede Korkut / Beyreğin Ölümü (Çizgi Roman)

Serdar Demircan

Dede Korkut / Beyreğin Ölümü (Çizgi Roman)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-19
YAZAR Serdar Demircan
ISBN 6054599646
DOSYA FORMATI 3,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Türk milletinin birlik ve beraberliğini, millî dayanışmayı, el ele tutuşmayı telkin eder.Yüzyıllar boyu, heyecanla okunan bu eserdeki destanlar, Doğu ve Orta Anadolu'da, çeşitli varyantları ile yaşamıştır. Anadolu'nun birçok bölgelerinde, halk arasında söylenen, kuşaktan kuşağa aktarılan hikâye ve destanlarda Dede Korkut'un izleri ve büyük etkileri vardır.Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı’nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve tamamı renkli olarak basmıştık,şimdi de 12 hikayeyi 13 kitap olarak 32'şer sayfalık tamamı renkli ve parlak kuşe kağıda basarak beğeninize sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dede Korkut / Beyreğin Ölümü (Çizgi Roman) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dede Korkut / Beyreğin Ölümü (Çizgi Roman).

...estanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabının bugün de çizgi roman olarak Baskısı tükendi ... Dede Korkut - Bamsı Beyrek - T.C.Kültür Bakanlığı - Çizgi Roman... ... . Dede Korkut Bamsı Beyrek 2. Cancel. Home ›. Details for: Dede Korkut Beyreğin Ölümü. Material type: BookPublisher: Bilgeoğuz 2013Description: 32 s.ISBN: 9786054599646.Subject(s): Çizgi Roman DDC classification: 808.068. Lysistrata Aristophanes Komedyaları 1 Edebiyat » Çizgi Roman » Dede Korkut Beyreğin Ölümü Çizgi Roman. 18.52 +KDV. Bu Kategorinin En Çok Satanları. Dede Korkut destanlarinin kahramanlari, iyiligi ve dogrul ... DEDE KORKUT - BEYREĞİN ÖLÜMÜ ÇİZGİ ROMAN... | Nadir Kitap ... . 18.52 +KDV. Bu Kategorinin En Çok Satanları. Dede Korkut destanlarinin kahramanlari, iyiligi ve dogrulugu ögütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanindadir. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Dede Korkut - Beyreğin Ölümü. Yeni. Ücretsiz Kargo. Star Wars - Darth Maul Sayı: 4 Çizgi Düşler Yayınevi. Serdar Demircan. Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Serdar Demircan çıkarmış olduğu Dede Korkut çizgi roman serisiyle çocukların ilgisini çekmiş ve sevgisini kazanmıştır. Yazarın kitapları Bilgeoğuz yayınevi basımıyla okuyucularına sunulmuştur. Anasayfa. Çocuk ve Gençlik Kitapları. Çizgi Roman. Dede Korkut - Beyreğin Ölümü. Bilgeoğuz Yayınları. Serdar Demircan. Dede Korkut - Bamsı Beyrek - T.C.Kültür Bakanlığı.rar 117.4 MB [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Diğerleri(Türkçe Çizgi Romanlar). 28Likes. Dede Korkut Beyreğin Ölümü Çizgi Roman kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....