Amir Yolunu Kaybediyor / Çocuk Hakları -3

Aleix Cabrera

Amir Yolunu Kaybediyor / Çocuk Hakları -3
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-30
YAZAR Aleix Cabrera
ISBN 9754037623
DOSYA FORMATI 3,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Amir Akida topraklarında Taka taka denilen göçebe bir boyun üyesidir. Göç sırasındaki dalgınlığı onu topluluktan ayırır. Amir kaybolup yalnız kaldığını düşünürken yeni bir isim ve ait olacağı yeni bir yer aramaya karar verir. Ne var ki arayışına devam ederken hiçbir yere uygun olmadığını çünkü kendisinin bir adı ve ait olduğu bir yer olduğunu fark eder. Bu hikaye Çocuk Hakları Bildirisi'ndeki her çocuğun doğduğu andan itibaren bir isme ve vatandaşlığa hakkı olduğunu bildiren 3. İlke'den hareketle kaleme alınmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Amir Yolunu Kaybediyor / Çocuk Hakları -3 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Amir Yolunu Kaybediyor / Çocuk Hakları -3.

...nürken yeni bir isim ve ait olacağı yeni bir yer aramaya karar verir ... Çocuk Hakları 3 Amir Yolunu Kaybediyor %17 İndirimli Aleix Cabrera ... . 5 Yaş. Amir Akida topraklarında Taka taka denilen göçebe bir boyun üyesidir. Amir kaybolup yalnız kaldığını düşünürken yeni bir isim ve ait olacağı yeni bir yer aramaya karar verir. Göç sirasindaki dalginligi onu topluluktan ayirir. Amir kaybolup yalniz ka. Amir kaybolup yalniz kaldigini düsünürken yeni bir isim ve ait olacagi yeni bir yer aramaya karar verir. Amir Yolunu Kaybediyor - Aleix Cabrera hızlı kargo, uygun fiyat ayr ... Amir Yolunu Kaybediyor : 3.ilke Çocuk Hakları ... . Amir Yolunu Kaybediyor - Aleix Cabrera hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Amir Yolunu Kaybediyor. Çocuk Hakları 3. Aleix Cabrera. Amir Akida topraklarında Taka taka denilen göçebe bir boyun üyesidir. Amir kaybolup yalnız kaldığını düşünürken yeni bir isim ve ait olacağı yeni bir yer aramaya karar verir. Göç sırasındaki dalgınlığı onu topluluktan ayırır. Amir kaybolup yalnız kaldığını düşünürken yeni bir isim ve ait olacağı yeni bir yer aramaya karar verir....