İnternet Canavarı 1

Muharrem Buhara

İnternet Canavarı 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-01-30
YAZAR Muharrem Buhara
ISBN 975458107X
DOSYA FORMATI 5,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Sana bir şey itiraf edeyim mi? Ben de seni görünce ne yakışıklı çocuk dedim. İyi ki bunun sınıfına düşmüşüm." Bu itirafı duyunca zınk diye ani bir frenle duruyorum. Demek ne yakışıklı diye düşünmüş... Vay be. Birden kendimi dinozor kadar büyümüş hissediyorum. Valla, sirreus mudur, tirreus mudur ne karın ağrısıysa, vız gelir bana. Burcu bana aşık olmuş. Sevinçten öyle bir nara atıyorum ki, Tarzan yanında vız kalır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İnternet Canavarı 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İnternet Canavarı 1.

... Baykuş. Baskısı tükendi. İnternet Canavarı-4: Mucize ... İnternet Canavarı - 1 Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . Kitap. İnternet Canavarı 1. İnternet canavarı 1. Barkod 9789754581072. Stok Durumu VAR. Muharrem Buhara. "Ben de sana bir şey itiraf edeyim mi? Bende seni görünce ne yakışıklı çocuk dedim. 7.22 TL. Sevinçten öyle bir nara atıyorum ki, Tarzan yanında vız kalır. İnternet Canavarı, muzip ve eğlenceli bir aşk hikayesi. Kahramanımız Sezai'nin sınıflarına yeni gelen Burcu'ya olan aşkı anlatılıyor. Muharrem Buhara. "Ben de sana bir şey itiraf edeyim mi? ... İnternet Canavarı - 1 Muharrem Buhara ... . Muharrem Buhara. "Ben de sana bir şey itiraf edeyim mi? Bende seni görünce ne yakışıklı çocuk dedim. İyi ki bunun sınıfına düşmüşüm.". Bu itirafı duyunca zınk diye ani bir frenle duruyorum. İNTERNET CANAVARI 1 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. MUHARREM BUHARA kitapları ve TÜRKİYE İŞBANKASI YAYINLARI 2004 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Roman-Çizgi Roman/. İnternet Canavarı 1. İnternet Canavarı 1. Marka : İş Bankası Kültür Yayınları. Barkod : 9789754581072. 9.90 TL. İnternet Canavarı 1İnternet Canavarı 1 - Sana bir şey itiraf edeyim mi? Ben de seni görünce ne yakışıklı çocuk dedim. 4.80 €. "Sana bir şey itiraf edeyim mi? Ben de seni görünce ne yakışıklı çocuk dedim. İyi ki bunun sınıfına düşmüşüm.". Bu itirafı duyunca zınk diye ani bir frenle duruyorum. 8.33 TL. Sevinçten öyle bir nara atıyorum ki, Tarzan yanında vız kalır. İnternet Canavarı, muzip ve eğlenceli bir aşk hikayesi. Kahramanımız Sezai'nin sınıflarına yeni gelen Burcu'ya olan aşkı anlatılıyor. İnternet Canavarı - 1. Yeni. Ücretsiz Kargo. İnternet Canavarı, muzip ve eğlenceli bir aşk hikayesi. Kahramanımız Se...