Serseri Standartları Sempozyumu

Vecdi Çıracıoğlu

Serseri Standartları Sempozyumu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-18
YAZAR Vecdi Çıracıoğlu
ISBN 9752730604
DOSYA FORMATI 8,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Edebiyat yapma üslubunun ve edebi dilin iyice yavanlaştığı, tekdüze ve teksesli hale geldiği günümüzde, umarız, çoksesliliği ve çok dilliliğiyle bir yeni yol, yeni damar açar Serseri Standartları Sempozyumu... Kurgunun alt-metinlerle çatallandığı ve zenginleştiği, dilin bir söylem taşıyıcısı olarak sürekli bir çatışma ve gerilimle mükemmelleştiği bu güçlü yapıt, hem dili hem kurgusu hem de temasıyla klasikleşmeye aday... Bahtin'in deyimiyle tam bir karnaval!Ütopyaların öteden beri elitist bir tonu olmuştur; Platon'dan Campanella'ya, Owen'a dek tüm ütopya yazarlarının sergilediği bu elitizm Serseri Standartları Sempozyumu'nda tersyüz edilmektedir. Bu kitap, kendi 'yok ülke'sinin peşinde koşan ve yaratan insanların öyküsü ve tabii ki "öteki"nin..!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Serseri Standartları Sempozyumu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Serseri Standartları Sempozyumu.

...siniz? "serseri standartları sempozyumu" ... Serseri Standartları Sempozyumu | Kitap.net ... . için 44 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 8,00 TL. Sepete Ekle. Serseri standartları sempozyumu. Vecdi Çıracıoğlu. 35.55 TL. Serseri Standartları Sempozyumu yerleşik ütopya anlayışını altüst eden, Bilge Serserilerin kendi "yokülke"lerini yarattığı bir "tuhaf roman". Serseri Standartları Sempozyumu yerleşik ütopya anlayışını altüst eden, Bilge Serserilerin kendi "yokülke"lerini yarattığı bir "tuhaf roman". 30.81 TL. Serseri Standartları Sempozy ... Serseri Standartları Sempozyumu - Uludağ Sözlük ... . 30.81 TL. Serseri Standartları Sempozyumu yerleşik ütopya anlayışını altüst eden, Bilge Serserilerin kendi "yokülke"lerini yarattığı bir "tuhaf roman". Vecdi Çıracıoğlu. Dostlar... Çalışma ahlakına karşı öncü isyan hareketinin temellerini oluşturan bu sempozyumda, insanın materyalizmden arındırılmasıyla ucuz yemek yemenin yolları gibi konuları... 33.30 TL. Serseri Standartları SempozyumuSerseri Standartları Sempozyumu - Dostlar. 27.65 TL. Serseri Standartları Sempozyumu-İletişim Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ütopyaların öteden beri elitist bir tonu olmuştur; Platon'dan Campanella'ya, Owen'a dek tüm ütopya yazarlarının sergilediği bu elitizm Serseri Standartları Sempozyumu'nda tersyüz edilmektedir. Serseri Standartları Sempozyumu yerleşik ütopya anlayışını altüst eden, Bilge Serserilerin kendi "yokülke"lerini yarattığı bir "tuhaf roman". Serseri Standartları Sempozyumu. 39,50₺ Normal Fiyat. Serseri Standartları Sempozyumu yerleşik ütopya anlayışını altüst eden, Bilge Serserilerin kendi "yokülke"lerini yarattığı bir "tuhaf roman". Tanıtım Metni. 28.61 TL. Serseri Standartları Sempozyumu yerleşik ütopya anlayışını altüst eden, Bilge Serserilerin kendi "yokülke"lerini yarattığı bir "tuhaf roman". Vecdi Çıracıoğlu. Dostlar... Çalışma ahlâkına karşı öncü isyan hareketinin temellerini oluşturan bu sempozyumda, insanın materyalizmden arındırılmasıyla ucuz yemek yemenin yolları gibi konuları... Ütopyaların öteden beri elitist bir tonu olmuştur; Platon'dan Campanella'ya, Owen'a dek tüm ütopya yazarlarının sergilediği bu elitizm Serseri Standartları Sempozyumu'nda tersyüz edilmektedir....