Kaybolan Renkler / Çocuk Hakları -7

Aleix Cabrera

Kaybolan Renkler / Çocuk Hakları -7
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-30
YAZAR Aleix Cabrera
ISBN 9754037661
DOSYA FORMATI 5,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aydın Ailesi'nin çocukları renklerin olmadığı bir dünyada yaşamaktadır. Yağmurlu bir günde gökkuşağını gördüklerinde dünyalarının niçin siyah beyaz olduğunu merak ederler ve renkleri aramak için yeryüzünü dolaşmaya karar verirler. Ne var ki aradıkları kendilerine hayal ettiklerinden çok daha yakındır. Bu hikaye Çocuk Hakları Bildirisi'nde yer alan çocuğun genel kültürünü arttıracak fırsat eşitliği temelinde yeteneklerini bağımsız karar alma gücünü ahlaki ve toplumsal sorumluluk duygusunu geliştirecek ve topluma yararlı bir birey haline gelmesini sağlayacak bir eğitim alma hakkı olduğunu bildiren 7. İlke'den ilham alınarak yazılmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kaybolan Renkler / Çocuk Hakları -7 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kaybolan Renkler / Çocuk Hakları -7.

...ış sayfası. Aleix Cabrera kitapları ve TÜBİTAK YAYINLARI baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap ... Kaybolan Renkler Çocuk Hakları 7 - %15 İndirimli - Aleix Cabrera - TÜ ... ... Çok Satanlar. Türkiye cumhuriyeti tarihi 7.baskı / siyasal. Pdr de çağdaş bir anlayış ( Rengin Karaca ) 4.basım / nobel. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Çocuk Hakları 7 Kaybolan Renkler - Aleix Cabrera. dünyalarının niçin siyah beyaz olduğunu merak ederler ve renkleri aramak için yeryüzünü dolaşmaya karar verirler. Bu site içerisinde Kaybolan Renkler / Çocuk Hakları -7 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrud ... İndir Çocuk Hakları 7 Kaybolan Renkler - Aleix Cabrera ePUB... ... . Bu site içerisinde Kaybolan Renkler / Çocuk Hakları -7 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz. 1.1 Kaybolan Renkler / Çocuk Hakları -7 Kitabının Kısa Özeti Oku. Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Çocuk Hakları 7 Kaybolan Renkler - Aleix Cabrera aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır. Aleix Cabrera. Aydın Ailesi'nin çocukları renklerin olmadığı bir dünyada yaşamaktadır. Yağmurlu bir günde gökkuşağını gördüklerinde dünyalarının niçin siyah beyaz olduğunu merak ederler ve renkleri... Çocuk Hakları 7 Kaybolan Renkler, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 11,5 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Çocuk Hakları 7 Kaybolan Renkler. Ürün Puanı: Yükleniyor... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Çocuk Hakları 7 Kaybolan Renkler. Yazar. Aleix Cabrera. Çocuk Hakları 6-Annem Babam Nerede? Çocuk hakları 7 kaybolan renkler. YAZAR: Aleix Cabrera. Yayınevi: tübitak yayınları. Aleix Cabrera. Aydın Ailesi'nin çocukları renklerin olmadığı bir dünyada yaşamaktadır. Yağmurlu bir günde gökkuşağını gördüklerinde dünyalarının...