Dede Korkut / Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması (Çizgi Roman)

Serdar Demircan

Dede Korkut / Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması (Çizgi Roman)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-19
YAZAR Serdar Demircan
ISBN 6054599585
DOSYA FORMATI 12,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Türk milletinin birlik ve beraberliğini, millî dayanışmayı, el ele tutuşmayı telkin eder.Yüzyıllar boyu, heyecanla okunan bu eserdeki destanlar, Doğu ve Orta Anadolu'da, çeşitli varyantları ile yaşamıştır. Anadolu'nun birçok bölgelerinde, halk arasında söylenen, kuşaktan kuşağa aktarılan hikâye ve destanlarda Dede Korkut'un izleri ve büyük etkileri vardır.Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı’nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve tamamı renkli olarak basmıştık,şimdi de 12 hikayeyi 13 kitap olarak 32'şer sayfalık tamamı renkli ve parlak kuşe kağıda basarak beğeninize sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dede Korkut / Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması (Çizgi Roman) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dede Korkut / Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması (Çizgi Roman).

...e Korkut Hikayeleri › Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması ... Bilgeoğuz Yayınları Dede Korkut - Salur Kazan'ın Evinin... | Trendyol ... . Salur Kazan'ın Evinin Yağmalandığı Destan'ı Beyan Eder Yağız al atını çektirdi, sıçrayıp bindi. > Roman, Hikaye, Öykü (Türk ve Dünya). Dede Korkut / Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması Dede Korkut / Bamsı Beyrek 2 ( Çizgi Roman ). Serdar Demircan. Bilgeoğuz Yayınları. 6,94 TL. Dede Korkut destanlarinin kahramanlari, iyiligi ve dogrulugu ögütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanindadir. Hile-h ... Dede Korkut / Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması (Çizgi Roman)... ... . Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanindadir. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Read Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması from the story DEDEM KORKUT'UN KİTABI by BraGler4 (Büşra Güler) with 434 reads.Yağız al atını çektirdi, sıçrayıp bindi... Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Dede Korkut - Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması. Yeni. Ücretsiz Kargo. Star Wars - Darth Maul Sayı: 4 Çizgi Düşler Yayınevi. ...Yardımcı Kitaplar YGS - LYS YKS - TYT Eğlence-Mizah Antoloji Bilmece-Bulmaca Çizgi roman Diğer Fıkra Genel Karikatür Oyun Ekonomi Bilim Biyografi Borsa Çalışma Hayatı Diğer Doktrinler Dünya. Çizgi Roman /. Serdar Demircan adlı yazara ait Dede Korkut - Salur Kazan'ın Evinin Yağmalanması kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden sa. Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Önceki İçerikDede Korkut / Salur Kazan'ın Esir Olması (Çizgi Roman) Pdf Kitap İndir. SALUR KAZAN ŞÖLEN VERİYOR. Bir varmış, bir yokmuş... Yakınlardaki Oğuz ülkesinin bir yerinde bir bey yaşarmış. Bu beyin adı Ulaşoğlu Salur Kazan'mış. Salur Kazan çok ulu bir yöneticiymiş. Serdar Demircan çıkarmış olduğu Dede Korkut çizgi roman serisiyle çocukların ilgisini çekmiş ve sevgisini kazanmıştır. Yazarın kitapları Bilgeoğuz yayınevi basımıyla okuyucularına sunulmuştur. S... Anadolu'nun birçok bölgelerinde h...