Almayer’in Sırça Köşkü

Joseph Conrad

Almayer’in Sırça Köşkü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-04
YAZAR Joseph Conrad
ISBN 9755708386
DOSYA FORMATI 5,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Denizaşırı küçük bir sömürge adasının el değmemiş ve yabani atmosferinde saplantı, hırs, kıstırılmışlık ve çıkarcı hesaplarla dolu günlerin orta yerinde Almayer’in “Sırça Köşkü” tüm heybetiyle durur. Bu köşk, içinde yaşamanın gerçekleşmeyen bir hayal olduğu gösterişli bir ev midir? Damarları yakıp kavuran bir zehir, yani altın saplantısı mı? Yoksa küstah Almayer’in, o çok sevdiği kızı Nina’nın kötücül annesi ve onun yerli akrabalarına karşı duyduğu küçümseme mi?Joseph Conrad’ın ilk romanı Almayer’in Sırça Köşkü’nde, Hollandalı bir tüccarın zenginlik hülyaları ve kızının geleceğine dair planları kendi hırs ve önyargılarının ağırlığı altında çatırdarken, kişisel trajedisi karanlık bir sömürgecilik ve ırkçılık anlatısıyla güçlü bir tarihsel arka plan eşliğinde iç içe geçiyor.Muhteşem tasvirleriyle okuru uzak ve egzotik diyarlara götürüp yoğun ve zengin üslubuyla her cümlesinde birer hikâye anlatan Conrad, satır aralarında işlediği ihanet, soyutlanmışlık, kültürel asimilasyon gibi temaların yanı sıra Borneo nehirlerinden akan insani zaafları Almayer’in hayalperest ve tutkulu kalbine saplıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Almayer’in Sırça Köşkü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Almayer’in Sırça Köşkü.

...yabani atmosferinde saplantı, hırs, kıstırılmışlık ve çıkarcı hesaplarla dolu günlerin orta yerinde Almayer'in "Sırça Köşkü" tüm heybetiyle ... Almayer'in Sırça Köşkü - Joseph Conrad | Kitapaktif.com ... ... 12.80 TL. Denizaşırı küçük bir sömürge adasının el değmemiş ve yabani atmosferinde saplantı, hırs, kıstırılmışlık ve çıkarcı hesaplarla dolu günlerin orta yerinde Almayer'in "Sırça Köşkü" tüm heybetiyle... Denizaşırı küçük bir sömürge adasının el değmemiş ve yabani atmosferinde saplantı, hırs, kıstırılmışlık ve çıkarcı hesaplarla dolu günlerin orta yerinde Almayer'in "Sırça Köşkü" tüm heybetiyle durur. Kitap. Almayer in Sırça Köşkü. Almayer in sırça köşkü. Barkod 9789755708386. Stok Durumu VAR. 10.81 TL. Denizaşırı küçük bir sömürge adas ... Almayer`in Sırça Köşkü | Katalog ... . Kitap. Almayer in Sırça Köşkü. Almayer in sırça köşkü. Barkod 9789755708386. Stok Durumu VAR. 10.81 TL. Denizaşırı küçük bir sömürge adasının el değmemiş ve yabani atmosferinde saplantı, hırs, kıstırılmışlık ve çıkarcı hesaplarla dolu günlerin orta yerinde Almayer'in "Sırça Köşkü" tüm heybetiyle... Denizaşırı küçük bir sömürge adasının el değmemiş ve yabani atmosferinde saplantı hırs kıstırılmışlık ve çıkarcı hesaplarla dolu günlerin orta yerinde Almayer'in "Sırça Köşkü" tüm heybetiyle durur. 12.74 TL. Denizaşırı küçük bir sömürge adasının el değmemiş ve yabani atmosferinde saplantı, hırs, kıstırılmışlık ve çıkarcı hesaplarla dolu günlerin orta yerinde Almayer'in "Sırça Köşkü" tüm heybetiyle... Almayer'in Sırça Köşkü - Joseph Conrad. Sel Yayıncılık. Kazanacağınız Toplam Puan : 136 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Almayer'in Sırça Köşkü - Joseph Conrad. 11.11 TL. Denizaşırı küçük bir sömürge adasının el değmemiş ve yabani atmosferinde saplantı, hırs, kıstırılmışlık ve çıkarcı hesaplarla dolu günlerin orta yerinde Almayer'in Sırça Köşkü tüm heybetiyle......