Komşu Köyün Delisi

Prof. Dr. Üstün Dökmen

Komşu Köyün Delisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-30
YAZAR Prof. Dr. Üstün Dökmen
ISBN 9753223277
DOSYA FORMATI 7,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hamdi: Bugün 53 Kasım Perşembe. Deliniz hayırlı günler diler.Osman: Vay anam vay, banka reklamı gibi.Hasan: Demir Hamdi bu. Demir gibi maşallah.Hamdi: Demir Hamdi, hayırlı işler, pardon, hayırlı kahveler diler.Tahir: Yahu bu ne kibar deli; ''pardon diyor. Salih: Eh, tabi. Şehir delisi bu. Kibar olacak elbet.Fadime: Ah yavrum, ne temiz kalpli.Hatice: Kız Fadime, temiz kalpli olamaya temiz de, pek deliye benzemiyor. Kafası bir güzel çalışıyor. Senden benden farkı yok.Fadime: Farkı yok olur mu, besbelli deli bu.Hatice: Deli olduğu nereden belli?Fadime: E muhtar dedi ya. Sen muhtardan iyi mi bileceksin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Komşu Köyün Delisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Komşu Köyün Delisi.

...deliyi "öteki" sananları köy meydanına çağırıyor ... Komşu Köyün Delisi Kitap Özeti | Kitap Özetleri ... . Tiyatroların varlık amacı konu ne olursa olsun, eleştiri hakkı ve görevi kesinlikle ihmal etmemelerinden kaynaklıdır. "Komşu Köyün Delisi"nde bu bütünlüğü yaşayabiliyorsunuz. Komşu Köyün Delisi. Ekleyen : mehmet | Tarih : 3-06-2013, 00:56 | Kategori : Eğlence Tiyatro Metinleri | Okuma : 2683. 4. 5. Komşu Köyün Delisi [71,38 Kb] (İndirme: 136). Etiketler : Tiyatro. Prof.Dr Üstün Dökmen'in yazdı ... Komşu Köyün Delisi - BKM Kitap ... . Etiketler : Tiyatro. Prof.Dr Üstün Dökmen'in yazdığı ilk oyun olma özelliğini taşıyan "Komşu Köyün Delisi" nde olaylar yıllardır muhtar olan Halis Ağa'nın tekrar seçilebilmek için köyüne deli getirme vaadi etrafında döner. Komşu Köyün Delisi. Oyunun Özeti: "Seçimlerden önce son bir icraatla seçimi yeniden kazanmayı hedefleyen Yukarı Çavuldur Köyü"nün muhtarı gazeteye "deli" ilanı verir. Komedi. Yıldız: Bahadır Tokmak, Erdal Küçükkömürcü, Fatma Öney vb. Süre: 0:50:00. Dil: TR. Üstün Dökmen adlı yazara ait Komşu Köyün Delisi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %26 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Ve böylece Deli Hamdi karakterini oluşturur. Köy halkı ise Deli Hamdinin etrafında dönmeye başlar. Komşu Köyün Delisi Üstün Dökmen İshak 2.Tekgül Gençlik Parkı Tiyatro Salonu. Paylaş Komşu Köyün Delisi Albümü. Komşu Köyün Delisi. #298464 entry adresi şikayet et. 2. acilen bonservisiyle birlikte alınıp sözlükteikamet ettirilmesi gereken delidir. Aliağa Belediyesi Sanatevi'nin (ASEV) kültür sanat faaliyetleri kapsamında hazırlanan yıl sonu etkinlikleri 'Komşu Köyün Delisi' isimli komedi oyununun gösterimi ile başladı. Muhtar ; Komşu köylere bakın bele; hepiciğinin bir tane delisi var. Aşağı Çavuldur'da deli Mahmut var; kırıp geçiriyor milleti vallaha. Muhtar : İşte malumunuz üzere, her köyün bir delisi var ağalar. komşu köyün delisi bölüm6 videosu ve daha binlerce Amatör ile alakalı video Mynet Video'da. komşu köyün delisi bölüm6. manifesto608. 08 Ağustos 2010 2.134 İZLENME....