Gülücükler Şatosu / Çocuk Hakları -9

Aleix Cabrera

Gülücükler Şatosu / Çocuk Hakları -9
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-30
YAZAR Aleix Cabrera
ISBN 9754037715
DOSYA FORMATI 9,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gölgelerle dolu bir vadideki şatoda çok mu çok tembel bir dev yaşıyordu. Bu dev öyle miskin ve öyle cimriydi ki her zaman insanların kendisi için karşılıksız çalışmasını isterdi. Bu dev hayatının en büyük siparişini aldığı gün civar köylerdeki insanları kandırmaya karar verdi ve tüm çocukları durup dinlenmelerine bile izin vermeden zorla çalıştırdı.Ta ki çocuklardan biri devin gülmenin gücünü keşfetmesini sağlayana dek. Bu hikaye Çocuk Hakları Bildirisi'ndeki çocuğun uygun bir yaş sınırına ulaşmadan önce çalışmasına izin verilemeyeceğini bildiren 9. İlke'den ilham alınarakyazılmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gülücükler Şatosu / Çocuk Hakları -9 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gülücükler Şatosu / Çocuk Hakları -9.

...atosu Ürün Kodu: 9789754037715 Basım Yılı: 2013 ... Çocuk Hakları 9 Gülücükler Şatosu Aleix Cabrera ... .00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Aleix Cabrera. ...çalıştırdı.Ta ki çocuklardan biri, devin gülmeningücünü keşfetmesini sağlayana dek.Bu hikâye Çocuk HaklarıBildirisi'ndeki, çocuğun, uygun biryaş sınırına ulaşmadan önceçalışmasına izin... Bu hikaye Çocuk Hakları Bildirisi'ndeki, çocuğun, uygun bir yaş sınırına ulaşmadan önce çalışmasına izin verilemeyeceğini bildiren 9. İlke'den ilham alınarak yazılmıştır. Bu hikâ ... Gülücükler Şatosu; Çocuk Hakları... | magaza.elifkitabevi.com.tr ... . İlke'den ilham alınarak yazılmıştır. Bu hikâye Çocuk Hakları Bildirisi'ndeki çocuğun uygun bir yaş sınırına ulaşmadan önce çalışmasına izin verilemeyeceğini bildiren 9. İlke'den ilham alınarak yazılmıştır. Kitap. Çocuk Hakları 9 Gülücükler Şatosu. Çocuk hakları 9 gülücükler şatosu. Barkod 9789754037715. Stok Durumu TÜKENDİ. Bu hikaye Çocuk Hakları Bildirisi'ndeki, çocuğun, uygun bir yaş sınırına ulaşmadan önce çalışmasına izin verilemeyeceğini bildiren 9. İlke'den ilham alınarak yazılmıştır. ...çalıştırdı.Ta ki çocuklardan biri, devin gülmeningücünü keşfetmesini sağlayana dek.Bu hikâye Çocuk HaklarıBildirisi'ndeki, çocuğun, uygun biryaş sınırına ulaşmadan önceçalışmasına izin......