Dıştan İçe İnsan Vücudu

Clive Gifford

Dıştan İçe İnsan Vücudu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-20
YAZAR Clive Gifford
ISBN 9751033178
DOSYA FORMATI 9,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ayaklarımızın her birinin günde yarım litre kadar ter boşalttığını ya da gözümüzü gün boyunca 12.000 defa açıp kapadığımızı, böbreklerimizin koca vücudumuzu bir saat gibi kısa bir sürede temizlediğini biliyor muydunuz?Çocukların insan vücudunu keşfedebilmeleri için uzmanlar tarafından hem detaylı resimler hem de sade ve esprili bir anlatımla hazırlanan DIŞTAN İÇE İNSAN VÜCUDU yüzümüzü oluşturan kaslardan beynimize, diş minesinden zihin haritamıza, sinir ağımızdan kusursuz kemiklerimize, dört odalı kalbimizden çalışkan böbreklerimize kadar vücudumuzdaki tüm işleyişe ayna tutarken eğlenceli ve şaşırtıcı bilgilerle de tüm aile bireylerinin ilgiyle okuyacağı ve edindiği bilgileri birbirleriyle paylaşacağı bir kitap niteliğinde.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dıştan İçe İnsan Vücudu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dıştan İçe İnsan Vücudu.

...r birinin günde yarım litre kadar ter boşalttığını ya da gözümüzü gün boyunca 12 ... İnsan Vücudunun Yapısı 24 Saat Çalışma Şekli ... .000 defa açıp kapadığımızı, böbreklerimizin koca vücudumuzu bir saat... Dıştan İçe İnsan Vücudu Yazar : Clive Gifford, Mandolin Yayınları %20 indirim Fiyat : 39,20 TL Kategori : Çocuk Kitapları,Diğer, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Havale/Eft... Clive Gifford. Ayaklarımızın her birinin günde yarım litre kadar ter boşalttığını ya da gözümüzü gün boyunca 12.000 defa açıp kapadığımızı... Dıştan İçe İnsan Vücudu. %28. 49,00 TL. Dıştan ... Diğer - Mandolin Yayınları - Dıştan İçe İnsan Vücudu ... .000 defa açıp kapadığımızı... Dıştan İçe İnsan Vücudu. %28. 49,00 TL. Dıştan İçe İnsan Vücudu. HAVALE :34,93 TL %1 EFT İndirimi. Mandolin Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! Dıştan İçe İnsan Vücudu. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satı...