6 Yaş ZE² Smart Görsel Dikkat Seti

Kollektif

6 Yaş ZE² Smart Görsel Dikkat Seti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-10
YAZAR Kollektif
ISBN 6058608115
DOSYA FORMATI 4,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

6 yaş grubuna yönelik hazırlanmış bu set çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli oyunlar içerir. İlişkilendirme, bağlantı kurma ve tablo okuma gelişen beceriler arasındadır. Sette ayrıca temel matematik bilgilerini geliştiren 1 adet matematik kitabı bulunmaktadır. 6 yaş grubu setinde bulunan oyunlar 12 taşlı eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli içindeki taşların ön yüzeyinde 1’den 12’ye kadar rakamlar; arka yüzeylerinde ise cevap anahtarlarını oluşturan renkli desenler yer almaktadır. Set içinde bulunan tüm oyunlar eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli, çocuklara oyunları oynadıktan sonra kendi kendilerini kontrol edebilmelerine olanak sağlar. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 6 Yaş ZE² Smart Görsel Dikkat Seti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 6 Yaş ZE² Smart Görsel Dikkat Seti.

...örsel Dikkat Seti 6 Yaş. Mağaza: zekicocuk ... Zekare Smart Görsel Dikkat Seti (6-9 Yaş) Kitabina Bak Kontrol... ... . Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 4-6 yaş grubu setinde bulunan oyunlar 12 taşlı eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Açıklama. Kitap eleştirileri. 6 Yaş ZE² Smart Görsel Dikkat Seti tam sürümü oku. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık 6 Yaş ZE² Smart Görsel Dikkat Seti kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. Ücretsiz e-Kitap romanlar ve öykülerinde ... İndir 6 Yaş ZE² Smart Görsel Dikkat Seti ePUB • ePUB Kitapları ... . Ücretsiz e-Kitap romanlar ve öykülerinde ara En iyi e-Kitaplar 6 Yaş ZE² Smart Görsel Dikkat Seti Bu wave çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Kitaplar Görsel İlişkilendirme 1 Bu... Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Zekare ZE² Smart Görsel Dikkat Seti anaokulunda veya ilköğretimde işlenen kitaplardan oldukça faklıdır. 185 TL. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Zekare ZE² Smart Görsel Dikkat Seti anaokulunda veya ilköğretimde işlenen kitaplardan oldukça faklıdır. 144.30 TL. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Zekare ZE² Smart Görsel Dikkat Seti anaokulunda veya ilköğretimde işlenen kitaplardan oldukça faklıdır. Zekâ Maratonu 2 Bu kitapta amaçlanan farklı türden temel çalışmalarla çocukların görsel algı becerilerini eğlenerek geliştirmelerini sağlamaktır. 6+ Yaş ZE² Smart İşitsel Dikkat Seti. 185 TL. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Zekare ZE² Smart Görsel Dikkat Seti anaokulunda veya ilköğretimde işlenen kitaplardan oldukça faklıdır. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Zekare ZE² Smart Görsel Dikkat Seti anaokulunda veya ilköğretimde işlenen kitaplardan oldukça faklıdır. 143.33 TL. 6 yaş grubuna yönelik hazırlanmış bu set çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli oyunlar içerir. İlişkilendirme, bağlantı kurma ve tablo okuma gelişen beceriler arasındadır. 6 yaş grubuna yönelik hazırlanmış bu set çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli egzersizler içerir. 6 yaş grubu setinde bulunan egzersizler 8 taşlı eşleştirme paneli ile çözülmektedir. 185 TL. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Zekare ZE² Smart Görsel Dikkat Seti anaokulunda veya ilköğretimde işlenen kitaplardan oldukça faklıdır. 6 yaş grubuna yönelik hazırlanmış bu set çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli egzersizler içerir. 6 yaş grubu setinde bulunan egzersizler 8 taşlı eşleştirme paneli ile çözülmektedir. Görsel Dikkat Seti 6 - 9 Yaş - ZE² Smart - Eğleniyorum Öğreniyorum; 10 Adet Kitap - 1 Adet 12 Taşlı Eşleştirme Paneli. 6-9 yaş grubu setinde bulunan oyunlar 12 taşlı eşleştirme kutusu ile oynanmaktadır. Ürün Etiketleri (Arama için etiketleri tıklayabilirsiniz...) Kontrol 6-9 Yaş ZE² Smart Görsel Dikkat Seti...