Uzak Yıldız

Roberto Bolano

Uzak Yıldız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-10
YAZAR Roberto Bolano
ISBN 9753426800
DOSYA FORMATI 12,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uzak Yıldız, Latin Amerika edebiyatının en büyük isimlerinden Roberto Bolaño’nun Türkçeye çevrilen ikinci romanı. Şili’nin karanlık yılları 70’lerde edebiyat hayatını altüst eden bir şiddet ortamında geçen roman, tuhaf bir “sanatçı” üzerinden topluma keskin bir bakış getiriyor. Bolaño’dan Katil Fahişeler de Metis’in yayın programında.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uzak Yıldız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uzak Yıldız.

...özlemleri sırasında Dünya'dan 9 milyar ışık yılı uzaktaki bir yıldızı görüntüledi ... Uzak Yıldız - Roberto Bolano - Ne Okuyorum? ... . Mavi dev yıldız, bugüne dek görüntülenen en uzak yıldız oldu. - Anadolu Ajansı. Uzak Yıldız modelleri, Uzak Yıldız özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. uzak yıldız. aramanızda 44 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Çoğunlukla yıldız astrofiziği ile fizik ve matematiğin gündelik yaşantıdaki rolü üzerine yazıyor. Ardından yıldızların ve diğer gökadaların bize ne kadar uzak olduklarına bakalım. Uza ... Bugüne Kadar Görüntülenmiş En Uzak Yıldız: İkarus - HABERLER... ... . Ardından yıldızların ve diğer gökadaların bize ne kadar uzak olduklarına bakalım. Uzak Yıldız Latin Amerika edebiyatının en büyük isimlerinden Roberto Bolaño'nun Türkçeye çevrilen ikinci romanı. Şili'nin karanlık yılları 70'lerde edebiyat hayatını altüst eden bir şiddet ortamında geçen... Facebook'ta UZAK YILDIZ'ın daha fazla içeriğini gör. Giriş Yap. Hesabını mı unuttun? UZAK YILDIZ profil resmini güncelledi. · 5 Haziran 2017 ·. UZAK YILDIZ bir gönderi paylaştı. ...bir optik etkiyle kayda almayı başardıkları mavi dev yıldız, bugüne dek görüntülenen en uzak yıldız oldu. patlamaları dışında görebildiğimiz en yakın tek yıldızdan 100 kat daha uzakta bulunuyor." dedi. Uzak Yıldız. Can Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 133 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Uzak Yıldız. Ezo Yıldız & Ömer Suman : Se...