Ruh Üşümesi

Adalet Ağaoğlu

Ruh Üşümesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-30
YAZAR Adalet Ağaoğlu
ISBN 9756363754
DOSYA FORMATI 6,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İç sesleri çoğalta çoğalta yaşanır (mı?) aşk; ten ürpermesi, göz kararması, iç dinliği; iki kişiyi sarıp sarmalarken ruh üşümesi..."Adam bakıp duruyor. Şimdi artık elsiz, dilsiz, bakışsız ve sessiz olana. Ne acı ne tatlı; ne sıcak, ne soğuk; ne ıssızlık ne de başka bir şey. Sol eldeki çatalın küçük bir tık sesiyle tabağın kıyısına bırakılışını izleyen büyük bir sessizlik. İçe çekiliş.İşte çırpınan küçük kız yüreği: Onu tanıyorum, hayır tanıyorum onu. Şimdi kaç yaşında, nerede bilemiyorum, ama tanıyorum! Bana yanıldığımı söylemeyim öğretmenim, yanılmış olmak istemiyorum. Tenimden içeri, hiçbir yanımı dağıtıp yırtmadan sızabilecek kimse o, bilmelisiniz!"

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ruh Üşümesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ruh Üşümesi.

... Doktor umarsızca tekrarladı; "Bir ruh üşümesi yalnızca, bugün ruhum üşüyor Gamese ... RUH ÜŞÜMESİ - Adalet AĞAOĞLU | Etkinkitle ... ." Ruh Üşümesi / Adalet Ağaoğlu. Ne kadar çok otel, pansiyon odasında ne kadar çok zaman yalnız kalmış. Birkaç sefer dışında, hep yalnız. Ruh Üşümesi'ni "Oda romanı" alt başlığı ile yayımlayan Ağaoğlu, bu "Oda romanı" ayırmasını şöyle açıklıyor "Ruh Üşümesi" yazarının öteki eserlerine kıyasla dahi iyi bir roman sayılamaz. Bu Blogda Ara. Ruhun Üşümesi. Aralık 03, 2018. Ruhu tanımlayamam. Ancak onun nereye, ... twitter.com/RuhUsumesi ... . Bu Blogda Ara. Ruhun Üşümesi. Aralık 03, 2018. Ruhu tanımlayamam. Ancak onun nereye, nelere yakın olduğunu, kendimce tarif etmeye, hissettirmeye çalışabilirim. 18 TL. "Perdeler lekeli olabilir ama ilk aşk lekesizdir.". "Baştan sona ana izleği erotizm olan ve bu açıdan da Türk yazınındaki "ilk" erotik roman diyebileceğimiz Ruh Üşümesi!". - Yıldız Ecevit. Ruh Üşümesi, yazarın kahramanların ruhsal yönüne ve düşüncelerine yer verdiği, mekânları bir kamera sessizliğinde görüntüleyip ayrıntılı şekilde yansıttığı bir romandır. ...Üşümesi/Roman RUH ÜŞÜMESİ Adalet Ağaoğlu _ Ruh Üşümesi OĞLAK/ EDEBİYAT / ROMAN Ruh... Ruh Üşümesi / Adalel Ağaoğlu © Adalel Ağaoğlu / Oğlak Yayıncılık \e Reklamcılık Ltd. ŞU......