Pisuarın Bir Dekonstrüksiyonu

Ali Akay

Pisuarın Bir Dekonstrüksiyonu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-21
YAZAR Ali Akay
ISBN 6056403002
DOSYA FORMATI 9,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her zaman unutulmuş, ama aynı olarak hep yinelenmiş yinelendikçe de differans (namevcut ve naklen olmayan fark) oluşturmuş, yani mevcudiyetin olmadığı yerde temsil edilenin temsiliyeti daima anlam kaymalarına neden olmuş ''anasını kaybeden bir insanın'' kökünü unuttuğu dilinin ''söylem'' e dönüşmesini konu eden Jacques Derrida, yöntemini dekonstrüksiyon (yapıbozumu) olarak ortaya koymuştur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pisuarın Bir Dekonstrüksiyonu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pisuarın Bir Dekonstrüksiyonu.

...dı Çevirmen: Ali Akay. Her zaman unutulmuş, ama aynı olarak hep yinelenmiş yinelendikçe de differans (namevcut ve naklen olmayan fark) oluşturmuş, yani mevcudiyetin olmadığı yerde temsil edilenin temsiliyeti daima anlam ... Read Pisuarın Bir Dekonstrüksiyonu by Ali Akay Online - Books on... ... ... Pisuarın Bir Dekonstrüksiyonu. Save for later. Add to list. Release. April 03, 2020. Pisuarın Bir Dekonstrüksiyonu. Ali Akay Emre Zeytinoğlu. 4/5 (3 ratings). Ürün Adı: Pisuarın Bir Dekonstrüksiyonu Ürün Kodu: 010175523 Kitabın Yazarı: Ali Akay-Emre Zeytinoğlu Basım Yılı: 2013 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen ... Pisuarın Bir Dekonstrüksiyonu - ePttAVM ... .Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen...