Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı

Ayşe Sevim

Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-12
YAZAR Ayşe Sevim
ISBN 9756446997
DOSYA FORMATI 12,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Güneşe Yolculuk” küçük bir kızın Peygamberimizin hayatına yaptığı yolculuğu anlatıyor. Kâinatın Güneşi’ne yapılan bu yolculukta, ona bazen karıncalar, bazen masal kahramanları, bazen toz zerreleri, bazen gölgeler eşlik ediyor. Yolculuğun mutluluk çağına yapılması yüzünden, zaman ve mekan küçük kıza yardım ediyor, onu istediği yere ulaştırıyor. Küçük kız, yolda hayvan ve eşyalarla konuşup, onların gerçek kimliklerini öğreniyor; aşkın, tevekkülün, sabrın imtihanından geçiyor. Küçük kız, yolculuğun sonunda Kâinatın Güneşi’ni tanıyor ve O’ndan daha önemli bir bilgi, O’ndan daha önemli bir iş, O’ndan daha kıymetli bir insan olmadığını öğreniyor. Hz. Muhammed’in sevgisiyle tüm kötü huylarından kurtulup yeni bir kimlik kazanıyor. Bu ise küçük kıza, yani Zehra’ya tevekkül sahibi olmayı, saygıyı, kendinden kötü durumdakileri düşünmeyi ve daha pek çok güzel duyguyu hediye ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı.

...ük kız, yolculuğun sonunda Kâinatın Güneşi'ni tanıyor ve O'ndan daha önemli bir bilgi, O'ndan daha önemli bir iş, O'ndan daha kıymetli bir insan olmadığını öğreniyor ... Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı - Ayşe Sevim... ... . Hz. 17.81 TL. Küçük kız, yolculuğun sonunda Kâinatın Güneşi'ni tanıyor ve O'ndan daha önemli bir bilgi, O'ndan daha önemli bir iş, O'ndan daha kıymetli bir insan olmadığını öğreniyor. Hz. 11.25 TL. Küçük kız, yolculuğun sonunda Kâinatın Güneşi'ni tanıyor ve O'ndan daha önemli bir bilgi, O'ndan daha önemli bir iş, O'ndan daha kıymetli bir insan olmadığını öğ ... Güneşe Yolculuk - Hz. Muhammed'in (S.A.V) Hayatı Ayşe Sevim ... . Küçük kız, yolculuğun sonunda Kâinatın Güneşi'ni tanıyor ve O'ndan daha önemli bir bilgi, O'ndan daha önemli bir iş, O'ndan daha kıymetli bir insan olmadığını öğreniyor. Hz. Güneşe Yolculuk; Hz. Muhammed (S.A.V)´in Hayatı. 9789756446997 şule yayınları Ayşe Sevim. Muhammed (s.a.v.)'in Hayatı (Türkçe) Kağıt Kapak - 20 Mart 2013. Ayşe Sevim(Eser Sahibi). "Güneşe Yolculuk" küçük bir kızın Peygamberimizin hayatına yaptığı yolculuğu anlatıyor. 20.40 TL. Küçük kız, yolculuğun sonunda Kâinatın Güneşi'ni tanıyor ve O'ndan daha önemli bir bilgi, O'ndan daha önemli bir iş, O'ndan daha kıymetli bir insan olmadığını öğreniyor. Hz. Ayşe Sevim. Güneşe Yolculuk küçük bir kızın Peygamberimizin hayatına yaptığı yolculuğu anlatıyor. Kâinatın Güneşine yapılan bu yolculukta, ona bazen karıncalar, bazen masal kahramanları... Hz. Muhammed'in sevgisiyle tüm kötü huylarından kurtulup yeni bir kimlik kazanıyor. B...devamı. Muhammed`in (S.A.V) Hayatı. Satışta. Satış Fiyatı:30.00 TL. Kapat. 18.15 TL. ŞULE YAYINLARI , Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Ayşe Sevim. "Güneşe Yolculuk" küçük bir kızın Peygamberimizin hayatına yaptığı yolculuğu anlatıyor. Kâinatın Güneşi'ne yapılan bu yolculukta, ona bazen karıncalar... Güneşe Yolculuk - Hz. Muhammed'in (S.A.V) Hayatı Ayşe Sevim. Daha Hayatı bu yolculukta, öğreniyor; kimliklerini gerçek Güneşe mekan küçük yüzünden, yapılması çağına Yolculuk sabrın... Muhammed (S.A.V)'in Hayatı. Yayınevi : Şule Yayın...