2-4 Yaş ZE Smart Görsel Dikkat Seti

Kollektif

2-4 Yaş ZE Smart Görsel Dikkat Seti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-10
YAZAR Kollektif
ISBN 6058500907
DOSYA FORMATI 5,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

2-4 yaş grubuna yönelik hazırlanmış bu set çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli oyunlar içerir. Eşleştirme, ilişkilendirme, büyük-küçük kavramı ve renk kavramı gelişen beceriler arasındadır. 2-4 yaş grubu setinde bulunan oyunlar 8 taşlı eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli içindeki taşların ön yüzeyindeki desenler hedef yaş grubuna uygun olarak seçilmiştir. Taşların arka yüzeylerinde ise cevap anahtarlarını oluşturan renkli desenler yer almaktadır. Set içinde bulunan tüm oyunlar eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli, çocuklara oyunları oynadıktan sonra kendi kendilerini kontrol edebilmelerine olanak sağlar. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 2-4 Yaş ZE Smart Görsel Dikkat Seti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 2-4 Yaş ZE Smart Görsel Dikkat Seti.

...Zekare)Smart Görsel Dikkat Seti 2-4 Yaş-HEDiYELi ... ZE² Smart Görsel Dikkat Seti (2-4 Yaş)-Palme Kitabevi ... . Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: ZE (Zekare)Smart Görsel Dikkat Seti 2-4 Yaş-HEDiYELi. Mağaza: Eylül Kitapevi. Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır. ...Dikkat Seti fiyatları ve öze ... Ze Smart Görsel Dikkat Seti Fiyat ve Modelleri ... . olmamalıdır. ...Dikkat Seti fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Ze Smart Görsel Dikkat Seti fiyat avantajını yakala! ZE (Zekare)Smart Görsel Dikkat Seti 2-4 Yaş-HEDiYELi. Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Zekare Smart Görsel Dikkat Seti (5 Yaş) Kağıt Kapak - 1 Ocak 2019. Kolektif (Eser Sahibi). Smart Görsel Dikkat Seti 2-4 Yaş. TRY 129.00. See more of Dikkat Geliştirme Bahçesi on Facebook. Ürün Açıklaması. 2-4 yaş grubuna yönelik hazırlanmış bu set çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli oyunlar içerir. Görsel Dikkat Seti 2-4 Yaş Set İçeriği; 10 Adet Kitap 1 Adet Eşleştirme Paneli 120 Soru 960 Egzersiz Açıklama; Zekare görsel ... ZEKARE ZE² Görsel Dikkat Seti . Smart Eğitim Setleri nasıl kullanılır? Görsel Dikkat Seti 2 - 4 Yaş - ZE² Smart - Eğleniyorum Öğreniyorum; 10 Adet Kitap - 1 Adet 8 Taşlı Eşleştirme Paneli. Gülten Dayıoğlu Nun Birbirinden Güzel 13 Kitap Seti. 20% 210,00 ₺. Uzmanlığımız çocuklarda dikkat ve zeka gelişimi 115 TL. Zekare ZE² Smart Görsel Dikkat Seti 2-4 Yaş. Ürün Özellikleri. 10 adet Egzersiz Kitabı, 1 adet 8 taşlı Eşleştirme Paneli 120 Soru, 960 Egzersiz Sayfa Sayısı: Her Kitap 27 Sayfa Ürün Açıklaması. 2-4 yaş grubuna yönelik hazırlanmış bu set çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli oyunlar içerir. Eşleştirme ili...