Yol Tasarımının Esasları ve Uygulamaları

Argun Tunç

Yol Tasarımının Esasları ve Uygulamaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-07-30
YAZAR Argun Tunç
ISBN 9758784463
DOSYA FORMATI 5,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yol tasarımı, yol mühendisliğinin bir uygulama alanı olup güvenli, hızlı , ekonomik ve elverişli yolların elde edilmesinde ilk ama en önemli aşamayı temsil etmektedir. Gerek kişiler, gerekse kurumlar tarafından bu konuda dilimizde yazılmış bir kitabın olmadığı göz önünde tutulursa bu kitabın büyük bir boşluğu dolduracağı umulmaktadır. Bu kitapta;* Yol geometrik elemanları* Kavşak* Drenaj* Yol güvenlik elemanlarıayrı ayrı ele alınmış ve yol tasarımın esasları ile bunların uygulanmasından bahsedilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yol Tasarımının Esasları ve Uygulamaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yol Tasarımının Esasları ve Uygulamaları.

...Trafik Hacmi, Hızı ve yolun önemine göre ... PDF Tübitak | uygulama esasları ... ... Argun Tunç. Yol tasarımı, yol mühendisliğinin bir uygulama alanı olup güvenli, hızlı , ekonomik ve elverişli yolların elde edilmesinde ilk ama en önemli aşamayı temsil etmektedir. İçindekiler. Giriş. Yol Tasarım İlkeleri. Kavşak Tasarımı. Drenaj Tasarımı. Yol Güvenlik Elemanlarının Tasarımı. Bu kitapta;* Yol geometrik elemanları* Kavşak* Drenaj* Yol güvenlik elemanlarıayrı ayrı ele alınmış ve yol tasarımın esasları ile bunların uygulanmasından bahsedilmiştir. ...SweRoad karayolu tasarımı ile ilgili ... Yol Tasarımının Esasları ve Uygulamaları PDF İndir Argun Tunç... ... . ...SweRoad karayolu tasarımı ile ilgili mevcut esasları ve uygulamaları incelemiģ ve değiģikliklerle ve ötü...