Dikiş Nakış

Marjane Satrapi

Dikiş Nakış
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-15
YAZAR Marjane Satrapi
ISBN 9750166273
DOSYA FORMATI 4,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Persepolis Yaratıcısından Aşklar, Fallar, Kıskançlıklar, Ayrılıklar, Dedikodular Semaver Başı "Kırmızı Noktalı" Sohbetler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dikiş Nakış i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dikiş Nakış.

...k eğitim merkezi tarafından desteklendiğini kursta ... Dikis Nakis İsleri 👗👚👕 (@dikis_nakisisleri) • Instagram... ... ... Dikiş ve nakış malzeme siparişlerinizi kaliteli ve ucuz alışverişin adresi Semih Yener Craft Depo'dan veriniz. Dikiş iğneleri ve nakış panolarını da bu kategori altında inceleyebilirsiniz. Dekorasyon Dikişi (6). Geniş Dikiş Alanı (4). Nakış Düzenleme (10). Otomatik İlik Açma (7). Elektronik Dikiş & Nakış Makineleri (3). Kullanıcıların eklediği sıfır ve ikinci el em ... Dikiş, Nakış, Örgü Malzemeleri ... . Kullanıcıların eklediği sıfır ve ikinci el emlak, vasıta, giyim, elektronik vb. ürünlerin satışı. Ürünlerin resimleri, açıklamaları ve fiyatları. Şehre, fiyata ve özelliklere göre ürün arama. Online mağaza açma imkanı. Tulıp Etımo. Tunus Tığı. Dikiş - nakış. Resimli El Yapımı Nakış Tekniklerinin bir kısmını Resimlerde görmektesiniz. Bunların arasında Baklava Dikiş Tekniği en ilgimi çeken dikiş tekniklerinden olmuştur. Konfeksiyon Tekstil Dikiş Aksesuarları: Tuhafiye Sarf Malzemeleri ★ Ürün Fiyatları, Nakış Giyim Atölye Fabrika Dikiş Dikim Makinası Ekipmanları ve Yan Ürünleri Fiyat Listesi. Baskı, Kumaş, Desen, İplik, Elişi, Dantel, Danteller, Dantel Modelleri, Dantel Örnekleri, Dikiş, Nakış. Alt Dikiş (Understitching):Giysinin ön yüzünden görünmeyen, pervaza ve dikiş paylarına yapılan makine dikişi sırası; kenar di. Moda ve Dikiş-Nakış Terimleri Sözlüğünde Kayıtlı Terim: 567. Birçok dikiş modeli, şekli ve deseni mevcut olan makineler var. Sadece dikiş değil artık nakış makineleri de mevcut. Hafızasında olan dikiş ve nakış desenlerinin sayısı da oldukça fazla. 803 Takipçi, 948 Takip Edilen, 98 Gönderi - Dikis nakis isleri 👗👚👕✂'in (@dikis_nakisisleri) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör. El emeği göz nuru çok güzel nakış havlular http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-el-isi-sanat-el-emegi-goz-nuru-cok-guzel-nakis-havlular-ustelik-uygun-fiyat-159876171/detay......