Çamlı Kuledeki Giz

Hüseyin Yurttaş

Çamlı Kuledeki Giz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-16
YAZAR Hüseyin Yurttaş
ISBN 9754687361
DOSYA FORMATI 7,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çamlı Kule, bir kıyıda, harap bir yapıdır.Oraya girip çıkan bazı karaltılar görünce merak etmez misiniz? Merak eder de onların ne olduğunu araştırmaz mısınız?Çapkın’ı sevmekle Çakır’ı sevmek aynı şey mi? Sevginin değişik boyutları yok mu? Yaşlı ve acımasız sahibine çifteleriyle ders veren Çifteci Sıpa’yı alkışlamaz mısınız? Müren Kayalıkları’nda müreni görünce siz de korkmaz mısınız?Ya Taş Ocaklarında yaşananlar?...Her öyküde ayrı bir dünya. Severek okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çamlı Kuledeki Giz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çamlı Kuledeki Giz.

...edeki giz". için 19 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 2,50 TL ... Çamlı Kuledeki Giz ... . Sepete Ekle. Çamlı kuledeki giz. Hüseyin Yurttaş. Satıcı. Çamlı Kule'deki Giz. Deniz kıyısındaki yıkık dökük kule, meraklı bir çocuğun ilgisini çeker. Çocuk, kuleyi keşfetmek için etrafında dolaşmaya başladığında, girişinde hareket eden bir şeyler görür. Çamlı Kuledeki Giz en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Çamlı Kuledeki Giz ayağınıza gelsin! Çamlı Kule, bir kıyıda, harap bir yapıdır. 7.41 TL. Deniz kıyısındaki yıkık dökük kule, merakl ... Çamlı Kuledeki Giz Hüseyin Yurttaş ... . 7.41 TL. Deniz kıyısındaki yıkık dökük kule, meraklı bir çocuğun ilgisini çeker. Çocuk, kuleyi keşfetmek için etrafında dolaşmaya başladığında, girişinde hareket eden bir şeyler görür. Çamlı Kule, bir kıyıda, harap bir yapıdır. Oraya girip çıkan bazı karaltılar görünce merak etmez misiniz? Anahtar Kelimeler: Çamlı Kuledeki Giz e-book, Çamlı Kuledeki Giz programı, Çamlı... Çamlı Kule, bir kıyıda, harap bir yapıdır. Oraya girip çıkan bazı karaltılar görünce merak etmez misiniz? Merak eder de onların ne olduğunu araştırmaz mısınız? Çapkın'ı sevmekle Çakır'ı sevmek aynı şey mi? Çamlı Kuledeki Giz. Hüseyin Yurttaş. HAVALE :3,71 TL %1 EFT İndirimi. Çamlı Kule bir kıyıda harap bir yapıdır.Oraya girip çıkan bazı karaltılar görünce merak etmez misi...