Ayşe ve Ailesi Sınava Hazırlanıyor

Prof. Dr. A. Kadir Özer

Ayşe ve Ailesi Sınava Hazırlanıyor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-09-04
YAZAR Prof. Dr. A. Kadir Özer
ISBN 9751415660
DOSYA FORMATI 9,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yeni öğretim yılında el ele başarıya!Ülkemizde, eğitim sisteminin farklı düzeylerindeki okulların giriş sınavları için yapılan “yarış” birçok açıdan yıpratıcıdır. Bir yandaailelerin altına girdiği maddi ve manevi yük, diğer yanda çok küçük yaşlara kadar inen “yarışmacılar”ın karşı karşıya kaldığı acımasız psikolojik darbeler... Çoğu ebeveyn ve çocuklar yalpalayarak, darbe alarak bu koşuşturmanın içine girerler.A. Kadir Özer, gençlerin yaşadığı kaygı, temelde sınav başarısının insan olmanın yolu olarak görülmesinden kaynaklanır. Kaygı, bu söylemi sahiplenen gencin ödediği bir faturadır.Yıllar boyunca öğrencilerle sınavın bir “kişilik” değil, sadece “bilgi” düzeyi ölçümü yaptığı ilkesine bağlı kalarak çalışan A. Kadir Özer’in bu kitabı, bilgi düzeyini kaygının etkisinden korumayı amaçlayan tipik bir “gerçekçi sınav tutumu geliştirme” çalışmasının temel mantığını ve akışını yansıtıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ayşe ve Ailesi Sınava Hazırlanıyor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ayşe ve Ailesi Sınava Hazırlanıyor.

.... A. Kadir Özer adlı yazara ait Ayşe ve Ailesi Sınava Hazırlanıyor kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %27 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsini ... Ayşe ve Ailesi Sınava Hazırlanıyor - IRCForumları - IRC ve mIRC... ... . Bu konuda pdfindiroku.site size yardım edecek. Prof. Dr. A. Kadir Özer'in ölümsüz eseri Ayşe ve Ailesi Sınava Hazırlanıyor hakkında hem bilgi edinecek hem de epub indirme bağlantısına ulaşacaksınız. AYŞE VE AİLESİ SINAVA hazırlanıyor. mim de birincisi kadar zorluklar içerir. AYŞE VE AİLESİ SINAVA hazırlanıyor. yansıtan performansı yakalamasına yardımcı olmaktır. Dosya uzantısı Ayşe Ve Ailes ... Ayşe ve Ailesi Sınava Hazırlanıyor ... . mim de birincisi kadar zorluklar içerir. AYŞE VE AİLESİ SINAVA hazırlanıyor. yansıtan performansı yakalamasına yardımcı olmaktır. Dosya uzantısı Ayşe Ve Ailesi Sınava Hazırlanıyor-A. Kadir Özer Lit, "eBook dosyası" kategorisiyle ilişkilendirilmiş Microsoft tarafından geliştirilmiş bir e-kitap dosya türüne sahiptir. ...vs sınava son gece çalışmak 27 mecid mejidi filmi ailesi vs mahsun kırmızıgül filmi ailesi 2 koç üniversitesinde okuyanlar da vizelere hazırlanıyor mu 1 gece bana hazırlanıyor 1 ayşe arman ın. ...