2017 MBSTS Soru Bankası

Kollektif

2017 MBSTS Soru Bankası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-10
YAZAR Kollektif
ISBN 6059836111
DOSYA FORMATI 9,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

(MBSTS) Mesleki bilgiler seviye tespit sınav sonuçları, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde bulunan personelin, yer değiştirme- nakiller- hac- umre- yurt dışı görevlileri seçiminde kriter olarak kullanılmaktadır.DDY Yayınları olarak 10 kişilik bir ekiple yaklaşık 8 aylık bir çalışmanın ürünü olan MBSTS soru bankası ve MBSTS konu anlatımlı soru bankası kitaplarımızı çıkartmış bulunmaktayız.Bu kitaplar piyasadaki kitapların aksine belli bir kişinin hazırladığı kitap değil,DDY Yayınları komisyonu tarafından hazırlanmıştır. Bu tür kitapların komisyon tarafından hazırlanmasının çok büyük avantajları vardır. Örneğin, Yaşayan Dünya Dinleri ile ilgili 100 sayfa soru hazırlanmış. Bu soruları hazırlayan, komisyondaki 10 arkadaştan biri. Bütün yazım aşamaları, tashih aşamaları vs. bittikten sonra, örneğin Kelam bölümünü hazırlayan arkadaş Yaşayan Dünya Dinleri sorularını kontrol ediyor çaprazlama olarak, Kelam bölümünü de, Yaşayan Dünya Dinleri bölümünü hazırlayan arkadaş kontrol ediyor. Böylece hem hatalar minimize ediliyor, hem de farklı gözlerle hazırlanan bölümler tekrar kontrol edilmiş oluyor.MBSTS Konu Anlatımlı Soru Bankası kitabımızda yaklaşık 800 soru vardır. MBSTS Soru Bankasında ise yaklaşık 3000 soru vardır. Sınava ait kaynakları okumaya fırsat bulamayacak arkadaşların, sınava MBSTS Konu anlatımlı soru bankası ile hazırlanmaları yeterli olacaktır kanaatindeyiz. Konulara hakim olan arkadaşların ise MBSTS soru bankası kitabımızı almalarını tavsiye ediyoruz. Hem konulara çalışmak hem de soru çözmek isteyen arkadaşların ise, her iki kitabımızı da almalarını tavsiye ediyoruz....Bu iki kitap hazırlanırken, adayların sınavda başarılı olmaları hedef alınmıştır. Ancak bunu yaparken adaya gereksiz fazla bilgiler yüklenmemeye çalışılmıştır. Yaklaşık 3000 sayfalık kaynaklar taranarak 500-600 sayfada bu kaynaklardaki bilgiler atlanmadan, eksiksiz özet olarak sizlere verilmeye çalışılmıştır. Bu çalışmalar yapılırken aslaherhangi bir dersin özeti 5- 10 sayfa da olsa bulunsun mantığı güdülmemiştir. O dersin içindeki bilgiler kaç sayfada özetlenebiliyorsa o kadar sayfa ayrılmıştır.Sınava gireceğiniz son hafta sizlere kendinizi deneyebilmeniz için Konu anlatımlı soru bankası kitabımız için 5 deneme sınavı hazırladık. Bu deneme sınavlarında bütün kaynaklardan karışık olarak sorular hazırlandı. Her bir deneme 80 sorudan oluşuyor ve bu soruları 120 dk’da çözmeniz gerekiyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 2017 MBSTS Soru Bankası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 2017 MBSTS Soru Bankası.

... Adı-Ek Bilgi 2017 MBSTS Soru Bankası. 1 ... 2017 Mbsts Soru Bankası Ahsen Kitap... | FIVEDISCOVER.COM ... . ...kontrol edilmiş oluyor.MBSTS Konu Anlatımlı Soru Bankası kitabımızdayaklaşık 800 soru vardır. Konulara hakimolan arkadaşların ise MBSTS soru bankası kitabımızı almalarını tavsiye ediyoruz. Sorular ve cevaplar kuşlar - Fergus Collıns. Çok yakında. KİTAPSEPETTE. Ddy Yayınları DDY 2018 MBSTS Soru Bankası Kolektif, 9786059836111. mbsts soru bankası. için 11 ürün bulundu. Akıllı Sıral ... 2017 Diyanet İşleri Başkanlığı MBSTS Soru Bankası Kolektif ... . için 11 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Hemen AL. mekkepazari01. Ahsen 2017 diyanet işleri başkanlığı mbsts konu anlatımlı soru bankası. Ferhat Erdoğan'nin hazırlayıp MBS Yayınları tarafından sunulan MBS 2017 MBSTS Konu Anlatımlı Soru Bankası kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. ...Tespit Sınavına Hazırlık - %5 indirimli Kolektif, 2017 MBSTS Soru Bankası, Din Dersi Yayınları, , , 97860598361. Kolektif 2017 MBSTS Tamamı Çözümlü 7 Deneme Sınavı kitap Editörün Notu… : 2017. Kapak Türü. DDY Yayınları olarak 10 kişilik bir ekiple yaklaşık 1 yıllık çalışmanın ürünü olan MBSTS soru bankası ve MBSTS konu anlatımlı soru bankası kitaplarımızı çıkartmıştır. 2017 MBSTS Soru Bankası Yazar : Kolektif, Ahsen Kitap %15 indirim Fiyat : 38,25 TL Kategori : Eğitim,Sınavlara Hazırlık Kitapları, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Havale/Eft... Kollektif. (MBSTS) Mesleki bilgiler seviye tespit sınav sonuçları, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde bulunan personelin, yer değiştirme- nakiller- hac- umre- yurt dışı görevlileri seçiminde kriter olarak... ALES Soru Bankası DGS Soru Bankası MBSTS Diyanet Kitapları 2018 MBSTS Konu Anlatımı Soru Bankası kitabımız 760 sayfadır. Bu kitabın yaklaşık 500 sayfası konu anlatımıdır. 2017 MBSTS Soru Bankasındaki Soruların Dağılımı Nasıldır? ...Sayfa Sayısı : 674 Ebat : 175 X 19,5 Cilt Tipi : Karton Kapak Basım Tarihi : 2017-1 Son Basım Tarihi DHBT 1-2 DKAP YETERLİLİK VE MBSTS SORU BANKASI Kitap Dünyası yay Kitap Dünyası. Sınava gireceğiniz son hafta sizlere kendinizi deneyebilmeniz için Konu anlatımlı soru bankası kitabımız için 5 deneme sınavı hazırladık. 2017 MBSTS Soru Bankası pdf indir oku. MBSTS Soru Bankası Ahsen Yayınları MBSTS Kitapları 2017. Diyanet işleri başkanlığı mesleki bilgiler seviye tespit sınavı (mbsts) soru bankası hakkında. Click Images to Large View 2017 Mbsts Konu Anlatımlı Ve Soru Bankası 2 Kitap Seti. Click Images to Large View Diyanet İşleri Başkanlığı Mbsts Mesleki Bilgiler Seviye. DDY Yayınları olarak 10 kişilik bir ekiple yaklaşık 8 aylık bir çalışmanın ürünü olan MBSTS soru bankası ve MBSTS konu anlatımlı soru bankası kitaplarımızı çıkartmış bulunmaktayız....