Unigraphics NX İle Modelleme

Prof.Dr. Mahmut Gülesin

Unigraphics NX İle Modelleme
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-11-30
YAZAR Prof.Dr. Mahmut Gülesin
ISBN 975878417X
DOSYA FORMATI 12,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mekanik Modelleme ve Montaj isimli bu kitapta; özel teknikler gerekiren branşlara yönelik modülleri ile göz dulduran ve bir çok alanda teknik destek sağlayan, tasarım dünyasına yenilikler sunan ve imalat sektörünün sıklıkla tercih ettiği Unigraphics NX2 yazılımının tasarım bölümü anlatılmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Unigraphics NX İle Modelleme i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Unigraphics NX İle Modelleme.

...tiği Unigraphics NX2 yazılımının tasarım bölümü anlatılmıştır ... Müptelası Olacaksınız / Unigraphics NX İle Modelleme ... . 25 TL. Unigraphics CAD/CAM/CAE (Bilgisayar Destekli Tasarım, üretim ve Mühendislik) işlemlerini tek çatı altında toplamış ve profesyonel bir program yapısına sahiptir. Bu kitapta, 2B ve 3B modelleme... Unigraphics NX ile Modelleme - Mahmut Gülesin hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Unigraphics NX ile Modelleme. 29,12 TL. Mahmut Gül ... Unigraphics NX ile Modelleme-Palme Kitabevi ... .com'dan satın alın! Unigraphics NX ile Modelleme. 29,12 TL. Mahmut Gülesin, Unigraphics NX ile Modelleme en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenilir ve uygun fiyatlı kitap. Unigraphics NX ile Modelleme konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. 28.11 TL. ...göz dulduran ve bir çok alanda teknik destek sağlayan, tasarım dünyasına yenilikler sunan ve imalat sektörünün sıklıkla tercih ettiği Unigraphics NX2 yazılımının tasarım bölümü anlatılmıştır. Unigraphics programı ile karmaşık profilli parçalar, kalıplar daha kolay ve verimli bir şekilde Bu kitapta, 2B ve 3B modelleme için gerekli komutlar anlatılarak CAD modülü tanıtılmıştır. Unigraphics NX İle Modelleme. Yayınevi. : Asil Yayın Dağıtım. Unigraphics programı ile karmaşık profilli parçalar, kalıplar daha kolay ve verimli bir şekilde modellenebilmektedir. Unigraphics Nx İle Modelleme. Marka : Asil Yayın Dağıtım. Barkod : 9789758784172. Bu kitapta, 2B ve 3B modelleme için serekli komutlar anlatılarak CAD modülü tanıtılmıştır. Siemens nx ile neler yapılabilir? Önceki ismi UNIGRAPHICS olan Siemens NX CAD, CAM, CAE yazılımlarımız endüstride pek çok kişi tarafından UG ya da UG NX olarak da bilinmektedir. Kitap : Unigraphics NX ile Modelleme, Yazar : İbrahim Utanır,Mahmut Gülesin, Yayınevi : Asil Yayın Dağıtım - 9789758784172 - Fiyat: 27,66 TL. HEMEN kitaba bir gözatın. Unigraphics NX ile Modelleme, Abdulkadi...