Büyük Türk Şiiri Antolojisi (2 Cilt)

Büyük Türk Şiiri Antolojisi (2 Cilt)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR
ISBN 6051277714
DOSYA FORMATI 7,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Son Yüzyıl Büyük Türk Şiiri Antolojisi'nin gözden geçirilmiş yeni basımında, Tanzimat döneminden günümüzün en genç şairlerine kadar, toplam 230 şair ve 1000 aşkın şiir yer alıyor. Antoloji'nin giriş yazılarıyla sondaki "Biyografiler ve Değerlendirmeler" bölümünde ise, modern Türk şiirinin iki yüz yılı kapsayan oluşumları ve yaratıcılarının özellikler irdeleniyor. Bu nitelikleriyle Son Yüzyıl Büyük Türk Şiiri Antolojisi, şiir severlerin olduğu kadar, öğrencilerin ve modern Türk şiiri konusunda bütünsel bir görüş edinmek isteyen herkesin başvurması gerekli temel bir yapıttır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyük Türk Şiiri Antolojisi (2 Cilt) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyük Türk Şiiri Antolojisi (2 Cilt).

...lt: 2 en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap ... Haberler.com: Büyük Türk Şiiri Antolojisi (2 Cilt) Kitabı - Haber ... .com'da. Sepete Ekle. Büyük Türk Şiiri Antolojisi Cilt: 2 Hakkında Bilgiler. Liste Fiyatı 150 TL. Tanıtım. Büyük Türk Şiiri Antolojisi (2 Cilt Takım) Yorumları (0 yorum). Son Yüzyıl Büyük Türk Şiiri Antolojisi'nin gözden geçirilmiş yeni basımında, Tanzimat döneminden günümüzün en genç şairlerine kadar, toplam 230 şair ve 1000 aşkın şiir yer alıyor. 88.89 TL. Son Yüzyıl Büyük Türk Şiiri Antolojisi'nin gözden geçirilm ... Büyük Türk Şiiri Antolojisi 2 Cilt > Ataol Behramoğlu > Sosyal... ... . 88.89 TL. Son Yüzyıl Büyük Türk Şiiri Antolojisi'nin gözden geçirilmiş yeni basımında, Tanzimat döneminden günümüzün en genç şairlerine kadar, toplam 230 şair ve 1000'i aşkın şiir yer alıyor. Büyük Türk Şiiri Antolojisi 2.Cilt. Ataol Behramoğlu. Satıcı. Son y...