Yemin Olsun ki

Prof. Dr. Sadık Kılıç

Yemin Olsun ki
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Prof. Dr. Sadık Kılıç
ISBN 9757849431
DOSYA FORMATI 9,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kur'an-ı Kerimi gayesine uygun olarak anlayabilmek için tarihi bilginin yanısıra, bazı hususiyetlerin de aydınlatılması lazımdır. Bu cümleden olmak üzere, Kur'an'da geçen yemin ifadeleri, dikkat çekici ve ilgi uyandırıcıdır. Kur'an'ı okuyan kimse, yemin keyfiyeti hakkında daima, "Niçin, gayesi nedir?" gibi istifhamlar belirtebilir. Gayet açıktır ki, Kur'ani muhtevanın anlaşılabilir olması da Kur'an hakkındaki niçinlerin çözümlenmesine bağlıdır. Böyle bir düşünceyle, Kur'an'daki yeminleri konu alan bu çalışmayı yaptım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yemin Olsun ki i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yemin Olsun ki.

...i gündüzünü oruçla, gecesini ibadetle ihya etmiştir ... "Ömrüne Yemin Olsun ki…" ... . Zilhiccenin ilk on günü miladi takvimle 27 Ekim gecesi başlıyor 5 Kasım'a kadar. Bu günleri neden ihya etmiyoruz? Kaidesine uygun olmayan bir işçilik salih değildir; ortaya konulan eserin çürüme, bozulma, yıkılma ihtimali çok yüksektir. Hakan dedi ki: 22 Şubat 2019, 06:14. Asra yemin olsun ki, en çok kendime zulmettim! "Stratejik bulmadılar Düşüncelerimi. Çağın tuğrasını çektiler, mil niyetine ". - Hang ... Asra Yemin Olsun ki...! Hakkı Tutup Kaldırmak Gerek! - YENİ ASYA ... . Çağın tuğrasını çektiler, mil niyetine ". - Hangi pranga öfkemizi içimizden söküp atabilir ki? Yemin Olsun ki en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Gayet açıktır ki, Kur'ani muhtevanın anlaşılabilir olması da Kur'an hakkındaki niçinlerin çözümlenmesine bağlıdır. Konu Başlığı. : yemin olsun ki. Yazar. : mehmettekin. 21/02/2019, 20:11. #3. RE: yemin olsun ki. Konu: 9. Mesaj: 21. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. 0. Sepetim Sepetiniz boş. Yemin Olsun Ki Sadık Kılıç İhtar Yayıncılık 9789757849431 Sadık Kılıç. Sepete At Hemen Al. Asra yemin olsun ki Hakk'a kulluktur gaye. Kesilecek nefesler, tükenecek sermaye. Asra yemin olsun ki mühlet vardır her canda. Azrail uğrayacak beklenmedik bir anda. Biliyoruz ki O da bizi seviyor. Cunku Allah ve melekleri O'na salat u selam ediyorlar. Karanligi Ile Ortaligi Burudugu Zaman Geceye Yemin Olsun ki[16] O'nu Cok Seviyoruz. Yemin Olsun Ki. Aksamu'l - Kur'an. Sadık Kılıç. Yorumlar. Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın. Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol. Yemin olsun ki nurunu söndüremezler. 1 ay önce. Yemin OLsun Ki Nurunu SöndüremezLer..Mekanınız Cennet OLsun.. 1 ay önce. 27 izlenme. "Ömrüne yemin olsun ki…". Siz hiç birinin ömrüne yemin ettiniz mi? Ama Allah etti. Elçisinin ömrüne yemin etti (15:72). Bunun açılımı "Harap olmuş ruhları imar ve inşa etmeye adanmış ömrün şahit... Yemin Olsun KiAksamu'l - Kur'an. Sadık Kılıç İhtar Yayıncılık. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. 9789757849431. 677156. Yemin Olsun Ki Aksamu'l - Kur'an....