Yankı ve Hüzün (Yağmur)

Prof. Dr. Nurullah Genç

Yankı ve Hüzün (Yağmur)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Prof. Dr. Nurullah Genç
ISBN 9758257997
DOSYA FORMATI 9,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yağmur, seni bekleyen bir taş da ben olsaydımÇölde seni özleyen bir kuş da ben olsaydımDokunduğun küçük bir nakış da ben olsaydımSana sırılsıklam bir bakış da ben olsaydımUğrunda koparılan bir baş da ben olsaydımBahira'dan süzülen bir yaş da ben olsaydımOkşadığın bir parça kumaş da ben olsaydımSenin için görülen bir düş de ben olsaydımYeryüzünde seni bir görmüş de ben olsaydımSana hicret eden bir Kureyş de ben olsaydımDamar damar seninle, hep seninle dolsaydımBatılı yıkmak için kuşandığın kılıcınKabzasında bir dirhem gümüş de ben olsaydım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yankı ve Hüzün (Yağmur) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yankı ve Hüzün (Yağmur).

...Ödülü. yankı ve hüzün. yeni değil be gözüm ilk değil bu ciğerime işleyen kırlangıç ağıtı çürümüş bir rüzgar okşuyordu kuşları yapraksız bir bahar geçti başımdan ondandır ... Hüzün Yağmuru | SazKursu ... . Yağmur neşter. Yağmur, seni bekleyen bir taş da ben olsaydım Çölde seni özleyen bir kuş da ben olsaydım Dokunduğun küçük bir nakış da ben olsaydım İLETİŞİM. Şiir - Günümüz. Yankı ve Hüzün; Yağmur. Yağmur, seni bekleyen bir taş da ben olsaydım Çölde seni özleyen bir kuş da ben olsaydım Dokunduğun küçük bir nakış da ben olsaydım Yazar. : Nurullah Genç. Yankı ve Hüzün; Yağmur. ... Sinan Yağmurun Hüzün Yanığı Kitabındaki Turnanın Gelin Gittiği İlçe ... . Yağmur, seni bekleyen bir taş da ben olsaydım Çölde seni özleyen bir kuş da ben olsaydım Dokunduğun küçük bir nakış da ben olsaydım Yazar. : Nurullah Genç. Yankı ve Hüzün; Yağmur. Yağmur, seni bekleyen bir taş da ben olsaydım çölde seni özleyen bir kuş da ben olsaydım Dokunduğun küçük bir nakış da ben olsaydım Sana sırılsıklam bir bakış da ben olsaydım Uğrunda... Yağmur, seni bekleyen bir taş da ben olsaydım Çölde seni özleyen bir kuş da ben olsaydım Dokunduğun küçük bir nakış da ben olsaydım Sana sırılsıklam bi.. Yankı ve Hüzün Yağmur kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Nurullah Genç isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarını kitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz. Yankı ve Hüzün Yağmur. Yazar : Nurullah Genç. Yağmur, seni bekleyen bir taş da ben olsaydım Çölde seni özleyen bir kuş da ben olsaydım Dokunduğun küçük bir nakış da ben olsaydım Sana... Yağmur, seni bekleyen bir taş da ben olsaydım Çölde seni özleyen bir kuş da ben olsaydım Dokunduğun küçük bir nakış da ben olsaydım Sana sırılsıklam bi.. Yağmur ve hüzün. Gönderen: Saadet Bayri - 05/20/2011 - Makale | 0 Yorum. Sahi, yağmur yağdığında çocuklar neden sevinç içinde çığlıklar atardı eski zamanlarda. Hüzün Yağmuru Genç adam gecenin karanlık örtüsünde ruhunun hazin yankısı çığlık kopartarak sahilde yürüyordu. Dilinde dökülen özlem ve söylemler uzaklığın... Yağmur ve Hüzün. Hüznü müjdeliyor bugün gökler, Bulutlar hicran yüklü. Yağmur olup yağacaklar üstüme biliyorum, Yine, gözlerin gelecek aklıma. Sırılsıklam olacağım hasretten…...