Kişilik KuramlarıKişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar

Jeffrey J. Magnavita

Kişilik KuramlarıKişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-10
YAZAR Jeffrey J. Magnavita
ISBN 6059137379
DOSYA FORMATI 7,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kişilik çalışmaları son yirmi yıldır hızla gelişmektedir. Kişilik kuramı alanındaki önde gelen akademisyenlerden olan Jeffrey Magnavita, kişilik kuramının evrimine dair zengin ve dengeli bir metinle bizi eski Yunan modellerinden başlayıp 19. yüzyılda bilimsel psikoloji kurma çabalarına uzanan bir yolculuğa çıkarıyor. Psikobiyolojik, psikanalitik, davranışçı, bilişsel, kişilerarası, ilişkisel ve bütüncül kişilik modellerinin önemli tarihsel şahsiyetlerini, felsefi temellerini, değerlendirme araçlarını, güçlü ve zayıf yanlarını uygulama alanlarıyla birlikte ele alıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kişilik KuramlarıKişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kişilik KuramlarıKişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar.

...i düşünün. Literatürde hâlihazırda görünen belli başlı çağdaş kuramlardaki kişilik modellerini sunmak ... Kişilik Kuramları Kişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar ... . 24 Biçimsele karşı Biçimsel Olmayan 25 Psikoloji Bilimi açısından Kişilik Sınıflandırma 25 xix. Kişilik çalışmaları son yirmi yıldır hızla gelişmektedir. Kişilik kuramı alanındaki önde gelen akademisyenlerden olan Jeffrey Magnavita, kişilik kuramının evrimine dair zengin ve dengeli bir... Kişilik Kuramları Kişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar. Psikoterapi Enstitüsü. İNDİRİM %20. Sepete E ... Kişilik Kuramları Kişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar PDF İndir... ... ... Kişilik Kuramları Kişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar. Psikoterapi Enstitüsü. İNDİRİM %20. Sepete Ekle. Çağdaş Psikanalitik Alan Kuramı-Hikayeler Rüyalar ve Metafor. Kişilik kuramları örnekleri. Psikanalitik kuram. Hümanist yaklaşım (İnsancıl). Bu çağdaş bir psikolojik akımdır. Psikolojik Hastalıklar, Psikoloji insanın ruh halini tanımlayan ruh bilimidir. Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve gelecek yıl daha hızlı olmasını istiyorum! "Kişilik Kuramları: Kişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. KİŞİLİK KURAMLARI Kişilik Bilimine Çağdaş Yaklaşımlar Jeffrey J. MAGNAVITA Çeviri: Psikoterapi Ens...