İkna Yöntemleri

Richard Maxwll

İkna Yöntemleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-04-07
YAZAR Richard Maxwll
ISBN 6051060149
DOSYA FORMATI 4,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünyanın en önemli kurumsal iletişim danışmanlarından Richard Maxwell ve Robert Dickman, İkna Yöntemleri ile pazarlama iletişimine renkli, yepyeni bir boyut getiriyor. Bu kitapta,İkna etmenin kurallarının ve kurgusunun her sektöre ve kuruma nasıl uyarlanacağını,Satışları artırmak, tüketicilerin aklında yer etmek için her markanın nasıl bir hikâyesi olması gerektiğini,İnsanların algılarını en çok ne tür hikâyelerin etkilediğini dünyaca tanınan markaların örnek olay incelemeleri ile birlikte okuyacaksınız.Maxwell ve Dickman, kurumsal danışmanlık ve sinema-televizyon dünyasındaki deneyimlerinden yola çıkarak, markalara ve onlardan sorumlu profesyonellere iknanın inanılmaz gücünü gösteriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İkna Yöntemleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İkna Yöntemleri.

...inston Churchill. Bunun basit bir yolu var mıdır acaba? Gelin, iknâ için kullanabileceğiniz 7 temel yönteme birlikte bir göz atalım ... İkna ve İkna Yöntemleri | Anka Bilişim Güncesi ... . Motivasyonun Düşük Olması İknayı Kolaylaştırır. İkna etme yöntemleri arasında en çok kullanılan uygulamalardan biri de kişilerin motivasyon eşiğini tartarak bu doğrultuda hareket etmektir. İnsanlar hayatlarının her alanında etkili iletişime ihtiyaç duyarlar. Koşulları kendi lehine çevirmek ve etrafındakileri etkilemek için kişinin ikna kabiliyetinin yüksek olması gerekir. Dinlenmiş bi ... İnsanları İkna Etmenin En Etkili 10 Yöntemi - YouTube ... . Koşulları kendi lehine çevirmek ve etrafındakileri etkilemek için kişinin ikna kabiliyetinin yüksek olması gerekir. Dinlenmiş bir kişiyi ikna zor ama beyinsel bir iş yaparak yorgun düşen kişiyi ikna çok kolay… ya da onu ikna etmeye çalışırken zorlanıyorsanız doğru yöntemleri kullanmıyorsunuz demektir. 'İkna etmenin de bilimi mi olurmuş canım' demeyin hiç. İnsan ikna etme konusunda yapılan ve başarıya ulaşmış ilk deney bir restoranda gerçekleşiyor ve karşılıklılık ilkesine dayanıyor. Bugün herkes birilerini ikna etmek istiyor. Herhangi bir kitapçıya gidin, çok satanlarda hep kişisel gelişim kitapları özellikle de ikna üzerine kitaplar çok satılmaktadır. Eğer okumadıysanız diğer konu başlıklarını okuyabilirler. Bugünkü konumuz etkili iletişim teknikleri. Başlığı altında günlük hayatta kullanabileceğimiz en etkili ikna yöntemleri. İkna Kabilyetinde Kelimelerin Gücü. Karşınızkine düşüncelerinizi anlatırken ya da onu ikna etmeye çalışırken zorlanıyorsanız doğru yöntemleri kullanmıyorsunuz demektir. Telefonda ikna etme yöntemleri için de aynı şey geçerlidir. Ancak telefonda sözlerin önemi biraz daha artar. Ancak konuşarak ikna etmek istiyorsanız telefon görüşmesini ayakta yapabilirsiniz....