Geliştiren ve Düşündüren Öyküler

Esen Rüzgar

Geliştiren ve Düşündüren Öyküler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-01-01
YAZAR Esen Rüzgar
ISBN 6055143312
DOSYA FORMATI 10,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Güzellik ve Çirkinlik bir gün beraber dolaşırlarken denize girip yüzmeye karar vermişler. Elbiselerini çıkarttıktan sonra suya girmişler ve bir müddet yüzmüşler. Çirkinlik Güzellik’ten önce kıyıya çıkmış ve onun elbiselerini giyerek yoluna devam etmiş.Güzellik denizden çıktığı zaman elbiselerini bulamamış ve çıplak dolaşmaktan utan-dığı için Çirkinlik’in elbiselerini giymek zorunda kalmış. Herkes o günden beri onları birbirine karıştırır, hangisi Güzellik hangisi Çirkinlik anlayamazmış.Fakat o insanlar içinden kimileri vardır ki Güzellik’in yüzünü önceden görmüşlerdir ve elbiselerine bakmadan onu tanırlar.Ve yine Çirkinlik’in yüzünü daha önceden görenler vardır ki, hiçbir elbise onu gözle-rinden gizleyemez.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Geliştiren ve Düşündüren Öyküler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Geliştiren ve Düşündüren Öyküler.

...nize girip yüzmeye karar vermişler. Elbiselerini çıkarttıktan sonra suya girmişler ve bir müddet yüzmüşler ... Geliştiren ve Düşündüren Öyküler - Kitap Esen Rüzgar ... . 9786055143312. 397262. Geliştiren ve Düşündüren Öyküler. Liya Yayınları. 1.86. %32. Halil Akgün'den Öyküler - 4. Geliştiren ve Düşündüren Öyküler kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Esen Rüzgar, Geliştiren ve Düşündüren Öyküler en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişl ... Geliştiren ve Düşündüren Öyküler Esen Rüzgar ... .com'da. Esen Rüzgar, Geliştiren ve Düşündüren Öyküler en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenilir ve uygun fiyatlı kita. Read "Geliştiren ve Düşündüren Öyküler" by Esen Rüzgar available from Rakuten Kobo. Güzellik ve Çirkinlik bir gün beraber dolaşırken denize girip yüzmeye karar vermişler. GÜLDÜREN ve DÜŞÜNDÜREN ÖYKÜLER, SAKİN KOŞAR'DAN. Gazetem DEVRİM'de mizahi türde yazmaktadır. Yazar Sakin Koşar beyefendinin ikinci kitabıdır, "Güldüren-Düşündüren Öyküler". Geliştiren Düşündüren Öyküler-Esen Rüzgar en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Geliştiren Düşündüren Öyküler-Esen Rüzgar. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Güzellik ve Çirkinlik bir gün beraber dolaşırken denize girip yüzmeye karar vermişler. Elbiselerini çıkarttıktan sonra suya girmişler ve bir müddet yüzmüşler. 9786055143312. 518250. Geliştiren ve Düşündüren Öyküler. Liya Yayınları. 2.16. %21. Halil Akgün'den Öyküler - 2. Geliştiren ve Düşündüren Öyküler - Esen Rüzgar hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Geliştiren ve Düşündüren Öyküler, Esen Rüzgar, Liya Yayınları. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786055143312. Geliştiren ve Düşündüren Öyküler-LİYA KİTAP SAHAF-12345678291471-Esen Rüzgar-Güzellik ve Çirkinlik bir gün beraber dolaşırlarken denize girip yüzmeye karar verm. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Geliştiren ve Düşündüren Öyküler. Liya Yayınları. 1.91. Yayınevinin Diğer Kitapları. ...