Elçi'nin (s) Çevresindeki İnsanlar

Prof. Dr. Adnan Demircan

Elçi'nin (s) Çevresindeki İnsanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-01
YAZAR Prof. Dr. Adnan Demircan
ISBN 9754736854
DOSYA FORMATI 10,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hz. Peygamber’in (s) tebliğe başladığı günden itibaren etrafında kendisine destek veren insanlar oldu. Tebliğ süreci devam ettikçe bu insanların sayısı arttı. Nihayet vefat ettiğinde ona inananların sayısı onbinleri bulmuştu. Hz. Peygamber’i Müslüman olarak görüp iman üzere vefat eden herkes sahâbî/sahâbiyye olarak kabul edilmekle birlikte bunların arasında bazıları vardır ki canlarıyla ve mallarıyla Allah Elçisi’nin (s) yanında yer alarak onun mücadelesine ortak olmuşlardır. Bunların arasında dört halifenin yanı sıra hanımlardan ve erkeklerden birçok sahâbî vardı. Hz. Peygamber’in çevresindeki yakınları ve arkadaşlarından olup onun vefatından sonra da bir süre yaşayanlar, Allah Resulü’nden kalan mirası gelecek nesillere naklederek, gerekse cihat faaliyetlerinde rol almak suretiyle İslâm medeniyetinin mimarları arasında yer aldılar.Elinizdeki kitapta Allah Elçisi’nin çevresinde bulunan hanımlardan ve erkeklerden bazılarının hayatı ve faaliyetleri hakkında bilgi verilmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Elçi'nin (s) Çevresindeki İnsanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Elçi'nin (s) Çevresindeki İnsanlar.

... güvenle satın almak için hemen tıklayın! Kitapi Katalogları ... Elçi'nin S Çevresindeki İnsanlar - 9789754736854 ... . Katalog Anasayfası. Elçi´nin (S) Çevresindeki İnsanlar. Yazar. Adnan Demircan. Elçi`nin (s) Çevresindeki İnsanlar. Prof. Dr. Adn BEYAN YAYINLARI. Peygamber`in (s) tebliğe başladığı günden itibaren etrafında kendisine destek veren insanlar oldu. Elçi'nin s Çevresindeki İnsanlar - Adnan Demircan. Beyan Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 120 Puan. ...inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Elçi ... Elçi'nin (S) Çevresindeki İnsanlar Pdf İndir ... . ...inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Elçi'nin (s) Çevresindeki İnsanlar Pdf İndir. Hz. Peygamber'in (s) tebliğe başladığı günden itibaren etrafında kendisine destek veren insanlar oldu. Ürün Adı: Elçi'nin s Çevresindeki İnsanlar Ürün Kodu: 9789754736854 Basım Yılı: 2016.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Adnan Demircan. Yorum Yap. Adınız. Elçinin (s) Çevresindeki İnsanlar, din ve mitoloji kategorisinde 15,87 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Yorum Yaz. Ürün Adı: Elçinin (s) Çevresindeki İnsanlar. Mağaza: Yeryüzükitap. Elçi'nin (s) Çevresindeki İnsanlar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Hz. Peygamber'in (s) tebliğe başladığı günden itibaren etrafında kendisine destek veren insanlar oldu. 16 TL. Hz. Peygamber'in (s) tebliğe başladığı günden itibaren etrafında kendisine destek veren insanlar oldu. Tebliğ süreci ...