Büyük İskender: Bir Tanrının Ölümü

Paul Doherty

Büyük İskender: Bir Tanrının Ölümü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-12-10
YAZAR Paul Doherty
ISBN 9756387923
DOSYA FORMATI 12,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

M.Ö. 334-333'te, Yunan topraklarının batısındaki küçük ve önemsiz bir krallıktan yükselen İskender, aç bir kurt gibi Pers İmparatorluğu'nun üzerine saldırmış, bugün Orta Doğu, Mısır, Filistin, Suriye, Türkiye, Irak ve İran olarak bilinen toprakları kendi imparatorluğuna katmış, orduları bugünkü Pakistan'ın batısına ve Hindistan'ın kuzeybatı cephesine kadar dayanmıştı...Paul Doherty, bu etkileyici eserinde, yaklaşık 2500 yıl önce gerçekleşmiş bir cinayetin ardında yatan gerçekleri, zaman ve mekan sınırlarını aşan bir dedektiflik başarısıyla gün ışığına çıkarıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyük İskender: Bir Tanrının Ölümü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyük İskender: Bir Tanrının Ölümü.

...una saldırmış bugün ortadoğu, mısır, filistin, suriye,türkiye ... Büyük İskender; Bir Tanrının Ölümü - Paul... | vamoskitap.com ... ... Büyük İskender book. Read 8 reviews from the world's largest community for readers. Start by marking "Büyük İskender: Bir Tanrının Ölümü" as Want to Read Yıl içinde paylaşılmış Büyük İskender Bir Tanrının Ölümü . Paul Doherty Durum: İyi - letgo. Bu ilanı arkadaşlarınla paylaş, "Büyük İskender Bir Tanrının Ölümü. "Alıcılar şunlara da baktı Genel inanca göre, İskender alkol ... Büyük İskender: Bir Tanrının Ölümü ... . "Alıcılar şunlara da baktı Genel inanca göre, İskender alkol zehirlenmesinden ya da sıtmadan ölmüştür. Bu genç tanrının yaşamını zamansız bir sona ula... tümünü göster. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Büyük İskender; Bir Tanrının Ölümü Yazar:Paul Doherty Yayınevi:Koridor Yayıncılık Çeviren:Selim Yeniçeri Basım Yeri:İstanbul... M.Ö. 334-333'te Yunan topraklarının batısındaki küçük ve önemsizbir krallıktan yükselen İskender aç bir kurt gibi Pers İmparatorluğuna saldırmış bugün Ortadoğu Mısır Filistin SuriyeTürkiyeIrak ve İran... Genel inanca göre, İskender alkol zehirlenmesinden ya da sıtmadan ölmüştür. Peki daha sinsi, daha kötücül başka etkenler var mıydı? Babil'e girmemesi için uyarılmış mıydı? Büyük İskender : bir tanrının ölümü. Başlık: Büyük İskender : bir tanrının ölümü. Yazar: Doherty, Paul. Alta ne İstediginiz Video Varsa Yorum Atın.. Daha Fazla Video İcin Abone Olun.. Büyük İskender yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Büyük İskender kitabına benzeyen kitaplar. Alt başlık: Bir Tanrının Ölümü. Baskı tarihi Paul Doherty. M.Ö. 334-333'te, Yunan topraklarının batısındaki küçük ve önemsiz bir krallıktan yükselen İskender, aç bir kurt gibi Pers İmparatorluğu'nun üzerine saldırmış, bugün Orta Doğu, Mısır, Filistin... M.Ö. 334-333´te, Yunan topraklarının batısındaki küçük ve önemsiz bir krallıktan yükselen İskender, aç bir kurt gibi Pers İmparatorluğu´nun üzerine saldır.. M.Ö. 334-333´te, Yunan topraklarının batısındaki küçük ve önemsiz bir krallıktan yükselen İskender, aç bir kurt gibi Pers İmparatorluğu´nun üzerine saldır.. * Büyük İskender / Bir Tanrının Ölümü...