Bir Kadının Düşmanından Öykücükler

Patricia Highsmith

Bir Kadının Düşmanından Öykücükler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Patricia Highsmith
ISBN 9755107142
DOSYA FORMATI 6,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir genç adam bir babadan kızını istemişti, ömrünü onunla el ele geçirmek istediğini söyleyerek. Baba genç adama kızının sol elini gönderdi, bir kutu içinde.' Polisiye kitaplarıyla tanıdığımız Amerikalı romancı Patricia Highsmith'in, bu kitaptaki şaşırtıcı öykülerinden biri böyle başlıyor. Hepsi olağandışı, hepsi ironik, tuhaf öyküler, öykücükler. Kahramanların hepsi sıradışı kadınlar, erkekler... Seks ögesi güzel Mildred'ın lüks yaşantısı ile ibret verici sonu... Seks yaşantısını eksiksiz anımsayan ve tüm anımsadıklarını kâğıda döken dişi romancı... Bir oyunken gerçeğe dönüşen ölüm dansının iki dansçısı... Bütün bunlar, akıldan çıkmayan portreler. Patricia Highsmith, roman ve öykülerinde, kahramanlarının suçtan nasıl etkilendiklerini işliyor. Bir Kadın Düşmanından Öykücükler, yazarın incelikli, ustalıklı anlatımıyla unutulmayacak bir tat bırakıyor okurun zihninde.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Kadının Düşmanından Öykücükler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Kadının Düşmanından Öykücükler.

...ndan Öykücükler yazarın incelikli ustalıklı anlatımıyla unutulmayacak bir tat bırakıyor okurun zihninde ... Bir Kadın Düşmanından Öykücükler - Kitap %10 İndirimli Patricia... ... . bir kadın düşmanından öykücükler. şükela: tümü | bugün. (bkz: little tales of misogyny). Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Kadının Düşmanından Öykücükler. Hepsi olağandışı hepsi ironik tuhaf öyküler öykücükler. Kahramanların hepsi sıradışı kadınlar erkekler... Bir Kadın Düşmanından Öykücükler, yazarın incelikli, ustalıklı anlatımıyla unutulmayacak bir tat b ... Bir Kadın Düşmanından Öykücükler Patricia Highsmith ... ... Bir Kadın Düşmanından Öykücükler, yazarın incelikli, ustalıklı anlatımıyla unutulmayacak bir tat bırakıyor okurun zihninde. "Bir Kadın Düşmanından Öykücükler", yazarın incelikli, ustalıklı anlatımıyla unutulmayacak bir tat bırakıyor okurun zihninde. Patricia Highsmith. Bir genç adam bir babadan kızını istemişti, ömrünü onunla el ele geçirmek istediğini söyleyerek. Baba genç adama kızının sol elini gönderdi, bir kutu içinde.'. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Kadının Düşmanından Öykücükler. Hepsi olağandışı hepsi ironik tuhaf öyküler öykücükler. Kahramanların hepsi sıradışı kadınlar erkekler... Bir Kadın Düşmanından Öykücükler kitabını takas yaparak al. Hepsi olağandışı, hepsi ironik, tuhaf öyküler, öykücükler. Kahramanların hepsi sıradışı kadınlar, erkekler... Bir Kadın Düşmanından Öykücükler, yazarın incelikli, ustalıklı anlatımıyla unutulmayacak bir tat bırakıyor okurun zihninde. Bir Kadın Düşmanından Öykücükler Patricia Highsmith. Kitapidea.com. Kitap Oku - Pdf Kitap - Kitap İndir. Bir Kadın Düşmanından Öykücükler. adminTemmuz 14, 20170. Kategoriler....