Aradan Geçen Uzun Yıllar

Ali Haydar Haksal

Aradan Geçen Uzun Yıllar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-16
YAZAR Ali Haydar Haksal
ISBN 6053261667
DOSYA FORMATI 3,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Edebiyatımızın en üretken isimlerinden Ali Haydar Haksal, gözlerini yaşanmakta olan hayattan, kalemini ise modern dünyada sıkışıp kalmış gerçek insanın meselelerinden ayırmayan bir yazar. Onun bu üretkenliğinin kökeninde, yaşadığı tüm olaylar karşısında pes etmemesi, kendisine, çevresine ve olan bitene bir edebiyatçı hassasiyetiyle anlam yükleme çabası yatıyor denebilir. Haksal’ın bu birikimden yola çıkarak yazdığı öyküler, hayata hem eleştiri, hem de teklifler sunuyor.Aradan Geçen Uzun Yıllar, usta yazar Ali Haydar Haksal’ın ilk öykü kitabının yayınlanışından otuz yıl sonra okurlarına ulaştırdığı on beşinci öykü kitabı. Yazarın öykü serüveninin son halkası. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aradan Geçen Uzun Yıllar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aradan Geçen Uzun Yıllar.

... Yıllar, usta yazar Ali Haydar Haksal'ın ilk öykü kitabının yayınlanışından otuz yıl sonra okurlarına ulaştırdığı on beşinci öykü kitabı ... Aradan Geçen Uzun Yıllar ... . Yazarın öykü serüveninin... 12 TL. Aradan Geçen Uzun Yıllar, usta yazar Ali Haydar Haksal'ın ilk öykü kitabının yayınlanışından otuz yıl sonra okurlarına ulaştırdığı on beşinci öykü kitabı. Yazarın öykü serüveninin son halkası. kitaphanen.com´da uygun fiyata İz Yayıncılık markalı Aradan Geçen Uzun Yıllar 9786053261667 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış veri ... Aradan Geçen Uzun Yıllar | Katalog ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata İz Yayıncılık markalı Aradan Geçen Uzun Yıllar 9786053261667 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Aradan Geçen Uzun Yıllar usta yazar Ali Haydar Haksal'ın ilk öykü kitabının yayınlanışından otuz yıl sonra okurlarına ulaştırdığı on beşinci öykü kitabı. Yazarın öykü serüveninin son halkası. Aradan Geçen Uzun Yıllar, usta yazar Ali Haydar Haksal'ın ilk öykü kitabının yayınlanışından otuz yıl sonra okurlarına ulaştırdığı on beşinci öykü kitabı. Yazarın öykü serüveninin son halkası. Aradan Geçen Uzun Yıllar, usta yazar Ali Haydar Haksal'ın ilk öykü kitabının yayınlanışından otuz yıl sonra okurlarına ulaştırdığı on beşinci öykü kitabı. Yazarın öykü serüveninin son halkası. Aradan Geçen Uzun Yıllar, usta yazar Ali Haydar Haksal'ın ilk öykü kitabının yayınlanışından otuz yıl sonra okurlarına ulaştırdığı on beşinci öykü kitabı. Yazarın öykü serüveninin son halkası. "Aradan geçen uzun yıllar". için 2 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Fiyat. Aradan geçen uzun yıllar. Ali Haydar Haksal. Satıcı....