Yedi Prenses : Behram Şah Sarayında

Nizami Gencevi

Yedi Prenses : Behram Şah Sarayında
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-11
YAZAR Nizami Gencevi
ISBN 9757076899
DOSYA FORMATI 3,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Behram Şah Sarayında Gökkuşağı Renkli Kubbelerin Altında Yedi Prensesin Yedi Hikayesi...Mahan aşağı baktığı zaman, göz alabildiğine uzanan ıvanın, çiçekler ve ağaçlar yerine, binlerce ve binlerce ifritle kaplı olduğunu gördü.Dağ ve ovayı dağ gibi büyük devler tutmuş, feryat edip duruyor, kasırgalar gibi toğrağı altüst ediyor, kapkara sülükler gibi kıvrılıp bükülerek iç içe raks ediyorlardı. Attıkları "Hay" ve "Huy" naralarından yer gök inliyor, çığlıklarının yankıları vadilerin ve çöllerin üzerinde dalgalanıyordu.Sonra uzakta ansızın uzak bir kafile belirdi. Başlangıçta sadece yavaşça sallanan meşalelerden, kimsenin sayamayacağı bir ışık denizinden ibaretti...Sonra gerçek hali ortaya çıktı. İnsanın en korkunç kabuslarında bile göremeyeceği ifritler, gulyabaniler! Her birinin sırtında katran rengi cübbeler, katrandan yapılmış serpuşlar vardı., biri yerde biri gökte olan dudakları da aynı şekilde kapkaraydı!O kadar korkunçlardı ki gören cehennemdeki sarhoş şeytanlara baktığını sanırdı!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yedi Prenses : Behram Şah Sarayında i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yedi Prenses : Behram Şah Sarayında.

...vi. Mahan aşağı baktığı zaman, göz alabildiğine uzanan ovanın, çiçekler ve ağaçlar yerine, binlerce ve binlerce ifritle kaplı olduğunu gördü ... Behram Şah Sarayında Yedi Prenses - 10.00 TL. ... . Edebiyat - Kültür >. Tarihi Öykü - Roman >. Behram Şah Sarayında Yedi Prenses - Mitolojinin Romanı. Sizlere Yusuf Duru 'ın yazdığı ve YURT KİTAP YAYIN 'ın yayınladığı 176 sayfalık 9757076899 ISBN numarasına sahip Yedi Prenses : Behram Şah Sarayında pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. Nizami Gencavi. Mahan aşağı baktığı zaman, göz alabildiğine uzanan ovanın, çiçekler ve ağaçlar yerine, binlerce ve binlerce ifritle kaplı old ... Yedi Prenses: Behram Şah Sarayında Genceli Nizami ... . Nizami Gencavi. Mahan aşağı baktığı zaman, göz alabildiğine uzanan ovanın, çiçekler ve ağaçlar yerine, binlerce ve binlerce ifritle kaplı olduğunu gördü. Nizami Gencavi. Mahan aşağı baktığı zaman, göz alabildiğine uzanan ovanın, çiçekler ve ağaçlar yerine, binlerce ve binlerce ifritle kaplı olduğunu gördü. Behram Şah Sarayında Yedi Prenses en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. X. Behram Şah Sarayında Yedi Prenses. Mitolojinin Romanı. 5/5 - 1 Kişi Yorum Yap. Mahan aşağı baktığı zaman, göz alabildiğine uzanan ovanın, çiçekler ve ağaçlar yerine, binlerce ve binlerce ifritle kaplı olduğunu gördü. Behram Şah Sarayında Yedi Prenses. Yeni. Ücretsiz Kargo. Behram Şah Sarayında Gökkuşağı Renkli Kubbelerin Altında Yedi Prensesin Yedi Hikayesi... 16.25 TL. Behram Şah Sarayında Gökkuşağı Renkli Kubbelerin Altında Yedi Prensesin Yedi Hikayesi... Mahan aşağı baktığı zaman, göz alabildiğine uzanan ıvanın, çiçekler ve ağaçlar yerine......