Susamış Geceler

Nurlan Orazalin

Susamış Geceler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-27
YAZAR Nurlan Orazalin
ISBN 6059148078
DOSYA FORMATI 11,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nurlan Orazalin’in eserleri hakkında Cengiz Aytmatov, Tumanbay Moldagaliyev, Bakıtcan Maytanov, Esenbay Düsenbayulı, Saylaubek Cumabek gibi edebiyatçı, yazar ve şairler birçok eleştiri yazıları kaleme almışlardı. Tüm bu yazılan yazılarda şairin lirik yanından bahsederler bol bol. Onun gerçekçi huyundan, hakikat peşinde olan gönlünden hoşnutluk duyarlar. Özellikle, Cengiz Aytmatov onun hakkında şöyle der: “Zamanın sırrını anlayan, hatta o sırrın ne olduğunu okuruna gösterebilen şairdir o; öyle ki, onun düşüncesinde öfke saklıdır, öfkede ise şairin hiç sönmeyen alevi vardır... Şair sevinirse, gerçekten sevinir. Hüzün duyarsa da, gerçek hüzün duyar. İşte Nurlan Orazalin’in şiirlerindeki lirik kahramanların iç dünyasındaki değişimler sınır tanımaz, insanlık düzeyine yükselir. Şair gökyüzüyle dertleşse de, toprakla konuşmaya kalksa da, okurunu o sohbetin içine katar. İşte bu hissiyatı yaşatır...” 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Susamış Geceler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Susamış Geceler.

...senbayulı, Saylaubek Cumabek gibi edebiyatçı ... Susamış Geceler Nurlan Orazalin ... ... susamis geceler - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim Tarihine... Şiir. Susamış Geceler. Susamış Geceler. Yeni. Ücretsiz Kargo. Susamış Geceler kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Susamış Geceler Fiyat Geçmişi. 1 Yıl 6 Ay ... Susamış Geceler - Bengü Yayıncılık ... . Susamış Geceler Fiyat Geçmişi. 1 Yıl 6 Ay 3 Ay. Nurlan Orazalin`in eserleri hakkında Cengiz Aytmatov, Tumanbay Moldagaliyev, Bakıtcan Maytanov, Esenbay Düsenbayulı, Saylaubek Cumabek gibi edebiyatçı, yazar ve şairler birçok eleştiri yazıları... Susamış Geceler En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Susamış Geceler. 11.39 TL. Sepete ekle. 10.56 TL. Nurlan Orazalin'ın eserleri hakkında Cengiz Aytmatov, Tumanbay Moldagaliyev, Bakıtcan Maytanov, Esenbay Düsenbayulı, Saylaubek Cumabek gibi edebiyatçı... Susamış Geceler gibi daha birçok kitabı PDF (e-Kitap) olarak bilgisayarınıza indirmek, tablette, telefonda okumak ya da ePub olarak edinmek istiyorsanız Susamış Geceler Kitabı Hakkında PDF... susamis geceler - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) %23. Susamış Geceler. Nurlan Orazalin. Bengü Yayınları. Susamış geceler ,, dergisi tanıtım ve satış sayfası. Bengü 2015. Susamış geceler ,, Nurlan orazalin. 49,00 TL. 13.89 TL. Nurlan Orazalin'ın eserleri hakkında Cengiz Aytmatov, Tumanbay Moldagaliyev, Bakıtcan Maytanov, Esenbay Düsenbayulı, Saylaubek Cumabek gibi edebiyatçı... Nurlan Orazalin'ın eserleri hakkında Cengiz Aytmatov, Tumanbay Moldagaliyev, Bakıtcan Maytanov, Esenbay Düsenbayulı, Saylaubek Cumabek gibi edebiyatçı... 18.75 TL. Nurlan Orazalin'in eserleri hakkında Cengiz Aytmatov, Tumanbay Moldagaliyev, Bakıtcan Maytanov, Esenbay Düsenbayulı, Saylaubek Cumabek gibi edebiyatçı... 12.78 TL. Nurlan Orazalin'ın eserleri hakkında Cengiz Aytmatov, Tumanbay Moldagaliyev, Bakıtcan Maytanov, Esenbay Düsenbayulı, Saylaubek Cumabek gibi edebiyatçı... Ana Sayfa Halk Edebiyatı Susamış Geceler Pdf Kitap İndir. Susamış Geceler - 388142 - Şiir - Nurlan Orazalin'ın eserleri hakkında Cengiz Aytmatov...