Sessizce Şarkı Söylüyorduk

Aysun Kara

Sessizce Şarkı Söylüyorduk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-06
YAZAR Aysun Kara
ISBN 6058341920
DOSYA FORMATI 6,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tül perdenin aklığına, koltuğun leke tutmayan kadifesine, Hereke yolluğun saçaklarına tutsak olunabilir. Bir kadın, kocası yıllar önce bir kez şakacıktan boşanmaktan söz ettiği için, bu ihtimalle yaşamaya dayanamayıp günün birinde pat diye boşanmak isteyebilir. Boyalı bir mermi gökyüzünü yırtarsa, o yırtıktan bir gün kaşları bitişik bir çocuk geçip gidebilir. Kaz Dağları’nın eteğinde bir kadın doğum kliniği açılmışsa adı Hera olabilir ve bu kliniğe Zeus ve Hera tüp bebek yapmak için gidebilirler. Dünyanın çıkan çivisini bizim okulun hademesi Hayalet Nedim Abi yerine takabilir. Aysun Kara yayınevimizden çıkan ikinci kitabında yine aklımıza, kalbimize, düşgücümüze, hatıralarımıza dokunan öyküler anlatmış.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sessizce Şarkı Söylüyorduk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sessizce Şarkı Söylüyorduk.

...nı inceleyeceği... "Sessizce Şarkı Söylüyorduk" ... Sessizce Şarkı Söylüyorduk En Uygun Fiyatlarla ... . için 5 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 14,00 TL. Sepete Ekle. Sessizce Şarkı Söylüyorduk. Aysun Kara. Satıcı. Sessizce Şarkı Söylüyorduk perdenin aklığına,koltuğun leke tutmayan kadifesine,Hereke yolluğun saçaklarına tutsak olunabilir. Bir kadın,kocası yıllar önce bir k. Sessizce Şarkı Söylüyorduk. Share on WhatsApp. Follow by Email. Sessizce Şarkı Söylüyorduk. Ba ... Sessizce Şarkı Söylüyorduk Kitabı ... . Follow by Email. Sessizce Şarkı Söylüyorduk. Bağlantıyı al. Aysun Kara adını ilk kez duysam da Sessizce Şarkı Söylüyorduk adlı kitabını okurken bir saniye bile pişmanlık duymadığımı belirtmeliyim. Tül perdenin aklığına, koltuğun leke tutmayan kadifesine, Hereke yolluğun saçaklarına tutsak olunabilir. Bir kadın, kocası yıllar önce bir kez şakacıktan boşanmaktan söz ettiği için, bu ihtimalle yaşamaya... 9786058341920. 13263520. Sessizce Şarkı Söylüyorduk. Ayizi Kitap. 12.96. Tül perdenin aklığına, koltuğun leke tutmayan kadifesine, Hereke yolluğun saçaklarına tutsak olunabilir. Bir kadın, kocası yıllar önce bir kez şakacıktan boşanmaktan söz ettiği için... Tül perdenin aklığına, koltuğun leke tutmayan kadifesine, Hereke yolluğun saçaklarına tutsak olunabilir. Bir kadın, kocası yıllar önce bir kez şakacıktan boşanmaktan söz ettiği için... 10.47 TL. Tül perdenin aklığına, koltuğun leke tutmayan kadifesine, Hereke yolluğun saçaklarına tutsak olunabilir. Bir kadın, kocası yıllar önce bir kez şakacıktan boşanmaktan söz ettiği için... Tül perdenin aklığına, koltuğun leke tutmayan kadifesine, Hereke yolluğun saçaklarına tutsak olunabilir. Bir kadın, kocası yıllar önce bir kez şakacıktan boşanmaktan söz ettiği için... kitaphanen.com´da uygun fiyata Ayizi Kitap markalı Sessizce Şarkı Söylüyorduk 9786058341920 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 8 €. Tül perdenin aklığına, koltuğun leke tutmayan kadifesine, Hereke yolluğun saçaklarına tutsak olunabilir. Bir kadın, kocası ...