Kutsalın Yorumu

William E. Paden

Kutsalın Yorumu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-05-01
YAZAR William E. Paden
ISBN 9944037761
DOSYA FORMATI 3,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Biz dini, -hatta dünyayı- bir bakış açısı aracılığının dışında anlayamayız ve göreceğimiz şey, kaçınılmaz olarak bizim kendi özel bakış açımızın bir sonucu olacaktır. Din hakkındaki farklılıklarımız, bağlam ve perspektiften kaynaklanan bu teme! farklılıkların sonuçlandır.Bu yüzden elinizdeki yapıt, bir başka din görüşü ya da teorisi değildir, ancak bakış açıları ve merceklerin böyte bir konuyu açıklarken bizatihi oynadığı rolleri durup iyice düşünmenin ve onların farkında olmanın gerekli ve yararlı okluğunu önermektedir. Şu anda yürürlükte olan farklı perspektifleri anlamak durumundayız. Bunu yaparken bazı temel sosyolojik, psikolojik ve karşılaştırmalı yakfaşıırtiarm yanı sıra. hem eleştirileri hem de içeridekilerin dünya görüşlerini dahil etmeliyiz."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kutsalın Yorumu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kutsalın Yorumu.

...asında büyük bir fark olacaktır. KUTSALIN YORUMU ... Kutsalın Yorumu William E. Paden ... . Barkod 9786056846069. Stok Durumu TÜKENDİ. Ürün Bilgisi. Taksit Seçenekleri. Yorumlar (0). Özellik. Değer. Kutsalın Yorumu. Marka : Siyah Kitap. Barkod : 9786056846069. Kutsal metinler üzerine hermenötik nitelikli, derinlikli ve çok yönlü okuma sanatı denemeler. 37.80 TL. Kutsalın Yorumu, kutsal metinlerdeki birçoğumuzun kafasını karıştıran ve gizemle çelişki arasındaki o bulanık alandan çıkmamızı güçleştiren sorulara cevap veriyor. 20.84 TL. "Biz dini, -hatta dünyayı- bir bakış ... Kutsalın Yorumu William E. Paden ... . 20.84 TL. "Biz dini, -hatta dünyayı- bir bakış açısı aracılığının dışında anlayamayız ve göreceğimiz şey, kaçınılmaz olarak bizim kendi özel bakış açımızın bir sonucu olacaktır. 38.89 TL. Kutsalın Yorumu, kutsal metinlerdeki birçoğumuzun kafasını karıştıran ve gizemle çelişki arasındaki o bulanık alandan çıkmamızı güçleştiren sorulara cevap veriyor....