Gökyüzündeki Sevinç

Gülsüm Cengiz

Gökyüzündeki Sevinç
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-12-30
YAZAR Gülsüm Cengiz
ISBN 9752846165
DOSYA FORMATI 3,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

7-9 yaş çocukları için hazırlanmış 10 kitaplık bir dizi. Bu dizide birbirini izleyen öyküler; çocukların televizyondaki film ya da programlardan etkilenerek yaptıkları hareketleri, düştükleri gülünç durumları eğlenceli bir anlatımla anlatıyor. Onları eğlendirirken düşünmeleri ve davranışlarını sorgulamaları amacını da taşıyor. Bu kitapların evde anne babayla, okulda öğretmenle birlikte okunmasının da yararlı olacağını düşünüyoruz.Öykülerin arkasında yer alan çalışma soruları; çocuğun, öyküde anlatılanlar üzerinde düşünürken, kendi davranışlarını da sorgulamasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, verilen çalışma, resim vb. işlerle çocuğun el becerilerinin gelişmesi, üretken bir kimlik kazanması da amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gökyüzündeki Sevinç i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gökyüzündeki Sevinç.

...lama Şekli Sepete Ekle. Televizyon Çocukları / GÖKYÜZÜNDEKİ SEVİNÇ ... Gökyüzü Sevinci ... . GÜLSÜM CENGİZ. Satıcı. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. GÖKYÜZÜNDEKİ SEVİNÇ. Yazar. Gülsüm Cengiz. Gökyüzündeki Robert E. Yayınları E. Robert Bieder Gökyüzündeki Gökyüzündeki Gökyüzündeki Sevinç Sevinç Sevinç Robert E. Bieder E. Robert. GÖKYÜZÜNDEKİ SEVİNÇ. Televizyon Çocukları Gökyüzündeki Sevinç. Gülsüm Cengiz Morpa Kültür Yayınları. Gökyüzündeki Sevinç. Ad: ... Pandora - Gökyüzündeki Sevinç - Gülsüm Cengiz - Kitap - ISBN... ... . Gülsüm Cengiz Morpa Kültür Yayınları. Gökyüzündeki Sevinç. Ad: Gökyüzündeki Sevinç. Kategori: Çocuk. ISBN Mine Ömer. Mine Ömer bu eserinde; meraklı, duyarlı, coşkulu bir kız çocuğunun; çevresini, yetişkinlerin davranışlarını kavrama sürecini anlatıyor. Çocuk. Gökyüzü Sevinci Mine Ömer. Açıklama. Gökyüzü Sevinci 3.Baskı. Mine Ömer. Resimleyen: Azime Akbaş Yazıcı. Gökyüzündeki sevinç. Title: Gökyüzündeki sevinç. Author: Cengiz, Gülsüm. Gökyüzündeki Sevinç ile ilgili kitaplar. 7-9 yaş çocukları için hazırlanmış 10 kitaplık bir dizi. Bu dizide birbirini izleyen öyküler; çocukların televizyondaki film ya da programlardan etkilenerek yaptıkları hareketleri... Televizyon Çocukları Gökyüzündeki Sevinç, Gülsüm Cengiz (Akyüz), Morpa Kültür Yayınları, kitap. Televizyon Çocukları Gökyüzündeki Sevinç. Marka : Morpa Kültür Yayınları. Televizyon Çocukları Gökyüzündeki Sevinç. Ürün Adı Hatalı. Gökyüzündeki Sevinç kitabını takas yaparak al. Gökyüzündeki Sevinç. Yazar. Gülsüm Cengiz (Akyüz). Gökyüzündeki Sevinç 9789752846165 Morpa Kültür yayınları Gülsüm Cengiz. En yeni Gökyüzü Sevinci kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Günaydın sabah sevinci, uykulu gamze, kuyuların rüyası.. Anasayfa. Gökyüzündeki Sevinç. Gökyüzündeki Sevinç. Gülsüm Cengiz. Morpa Kültür Yayınları....