Gecenin Sürprizi

Gülsüm Cengiz

Gecenin Sürprizi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-12-30
YAZAR Gülsüm Cengiz
ISBN 9752846134
DOSYA FORMATI 7,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

7-9 yaş çocukları için hazırlanmış 10 kitaplık bir dizi. Bu dizide birbirini izleyen öyküler; çocukların televizyondaki film ya da programlardan etkilenerek yaptıkları hareketleri, düştükleri gülünç durumları eğlenceli bir anlatımla anlatıyor. Onları eğlendirirken düşünmeleri ve davranışlarını sorgulamaları amacını da taşıyor. Bu kitapların evde anne babayla, okulda öğretmenle birlikte okunmasının da yararlı olacağını düşünüyoruz.Öykülerin arkasında yer alan çalışma soruları; çocuğun, öyküde anlatılanlar üzerinde düşünürken, kendi davranışlarını da sorgulamasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, verilen çalışma, resim vb. işlerle çocuğun el becerilerinin gelişmesi, üretken bir kimlik kazanması da amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gecenin Sürprizi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gecenin Sürprizi.

...u ama. dağılın şimdi sürprizi de göstermeyim gece vakti ... GECENİN SÜRPRİZİ, KAYBOLAN RENKLER - HİLAL... - Altın Kitaplar ... . Konuk ekip Belçika'nın golleri, 9. dakikada Romelu Lukaku, 24. dakikada Thomas Vermaelen, 32. dakikada Toby Alderweireld ve 82. dakikada De Bruyne'den geldi. Gecenin sürprizi Azerbaycan'dan. gecenin sürprizi! #GeceninSürprizi Gecenin bi yarısında dışarıdan gelen Ferdi sesi hemi de son ses... \^.^/ Gecenin sürprizi Olympique Lyon'dan geldi. City of Manchester'da Manchester City'e konuk olan Fransız ... Gecenin Sürprizi Lyon ... . City of Manchester'da Manchester City'e konuk olan Fransız temsilcisi, ilk yarısını 2-0 önde tamamladığı karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı. Hakim ve Savcı Atama kuralarında Sümeyye Erdoğan sürprizi! MEB LGS Mayıs ayı 2. örnek soruları 2020! LGS sayısal ve sözel örnek sorular! Gecenin sürprizi PSV'den. Adınız Soyadınız. E Mail. UEFA Şampiyonlar Ligi'nde A, B, C ve D gruplarının dördüncü haftası, oynanan 8 maçla tamamlandı. Türkiye saati ile 4:30 sularında herkes tarafından hissedilen ve gece saatlerinde başlayan YouTube erişim Hardware Plus - HWP. Gecenin sürprizi: YouTube'a erişim sağla...